Mr07 рекомендує цей магазин
14 червня 2022

Купив: Acer Nitro 5 R5-5600H/16GB/512 RTX3060 144Hz NH.QBCEP.002

Декілька днів тому, заказував на цьому сайті ноутбук! Все супер, дякую.
gavrgavr рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Купив: MSI GF76 Katana, Замовлення №132

Срочно искал замену своему ноутбуку, и из за специфики работы нужно было получить новый ноутбук в кратчайшие сроки. Заказал у этих ребят по рекомендации друга. Отправили в течение срока, оговоренного со мной заранее. За что огромное спасибо!!! Товар полностью соответствовал описанию, коробка не вскрывалась. В общем, ноут пришёл в сроки, цена соответствует заявленной, доволен - капец!) Однозначно рекомендую!
Alex Htej рекомендує цей магазин
2 червня 2022

Купив: Xbox s, Замовлення №134

Вчора заказував Xbox, зі мною зв‘язалась менеджер! Повідомив, що немає в наявності, але він доїзджає, і що зможуть доставити завтра біля 12 години! Я погодився чекати! Сьогодні, мені доставили мені так як домовлялись! Дуже приємний магазин, та ціни! Рекомендую
DineraN рекомендує цей магазин
29 травня 2022

Купив: Lenovo Legion 5-15 Ryzen 5/16GB/512 RTX3050Ti 120Hz 82JW0091PB, Замовлення №84

Купил данный ноутбук. Пришел в течении пару дней (спасибо за быструю отгрузку на Новую Почту, а так же за доставу) Спасибо за качество товара. Пред. оплату не взяли, пошли на встречу после моего неудачного опыта с пред. оплатой несколько днями ранее. Товар соответствует характеристикам, заявленным в описании. Рекомендую данный магазин, а так же прошу покупателей ставить отзывы, так как они ещё растут и нужен рейтинг, по себе знаю.
В С рекомендує цей магазин
26 травня 2022

Купив: Lenovo Legion 5-15 Ryzen 5/16GB/1TB RTX3050 165Hz 82JW008TPB, Замовлення №86

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Сьогодні забирали ноутбук від цього магазина з нової пошти. Прийшов з пломбою, все як треба. Щоб не сплачувати 2% пошті, робітниця магазину порадила спочатку скинути гроші потім вона онулює посилку і ми його забираємо. Було страшно, щоб не кинули на гроші. Але воно того стоє. Хто боїться так робити, не бійтеся це перевірений магазин. Все пройшло добре без проблем. Рекомендую цей магазин.
Natali Sokyrko рекомендує цей магазин
18 травня 2022

Купив: Asus ROG Strix G15 R7 G513IE- NH003, Замовлення №42

Купували ноутбук. Щиро дякую за компетентність та доброзичливість менеджера Юлії, яка порадила, підібрала і з розуміння поставилася до зміни марки ноутбука. Ноутбук прийшов вчасно, менеджер постійно була на зв'язку, все якісно запаковано, видно що новий. Гарантійні документи від магазину вкладені окремо в пакеті. Яскравий, стильний, відповідає всим параметрам вказаним на сайті!! Покупкою дуже задоволена і рекомендую магазин!! Адже ціни в них найнижчі, а якість супер!!
Дмитрий Переславцев рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Купив: HP Victus 4J5R4EA - Ryzen 5-5600H/16GB/512 RTX3050Ti 144Hz, Замовлення №38

Ноутбук отримав, все супер, все працює. Ціна на нього нормальна, середньориночна, але дуже великий плюс, що не треба очікувати по 2 неділі, як у інших магазинах. Передоплата була в розмірі 1000 грн. Комунікація з магазином ідеальна, заказ сьогодні, відправляють завтра. На сьогоднішній момент, в наших умовах, це дуже швидко. Отже я можу порадити цей магазин.
Відповідь представника «Bit-Compik»
Дякуємо за відгук!)Гарного Користування)))
Danil Masalitin рекомендує цей магазин
16 травня 2022

Купив: Asus Vivobook pro 15 oled

Отличный магазин, девушка по телефону хорошо проконсультировала, хорошая цена. Но неожиданно для меня была только англ раскладка на клавиатуре, и чучуть западает клавиша.
General Ogirochok рекомендує цей магазин
15 травня 2022

Купив: Lenovo legion 5

Чудовий магазин, чудове обслуговування, товар якісний все сподобалось
Нам дуже приємно читати! Користуйтесь на Здоров‘я
Hunter Punk рекомендує цей магазин
10 травня 2022

Купив: lenovo ideapad gaming 3

Все чудово ноутбк відправили швидко не прийщлося чекати, хороша ціна, на всі питання відповіли, рекомендую.
Відповідь представника «Bit-Compik»
Нам дуже приємно, що Вам все сподобалося))!! Гарного користування)!