Александра Павловская рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Смартфон realme 11 Pro+ 8/256GB Astral Black, Замовлення №13489

Велике дякую хлопцям за їхню чітку чудову роботу, оперативно зв'язалися, пояснили всі тонкощі, відправили цього ж дня. Посилку отримала через два дні. Смартфоном задоволена, все добре працює, вся комплектація на місці, без нарікань. Всім раджу!
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо що обрали наш магазин)
Игорь Мороз рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Nord CE 3 Lite 8/128GB Chromatic Gray (Global Version), Замовлення №13445

Замовлял телефон батькові, оскільки старий в самий неприємний момент вийшов з ладу. Зупинивши вибір на OnePlus Nord через HotLine знайшов продавця в якого: 1. низька ціна. 2. гарні відгуки. Знайшов, замовив. Оперативно зв'язалися. Обговорили умови по оплаті, щоб посилку вислали в той же день. Все пройшло чітко - наступного дня телефон був на відділенні НП. Ні з якими проблемами в процесі купівлі смартфону не стикнувся :)
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Дуже раді що Вам сподобалось)
Людмила Глущенко рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G SM-N986B 12/256GB Mystic Black, Замовлення № 13451

Все пройшло успішно. Замовленням задоволені. Дякуємо продавцеві за якісну консультацію..
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Раді що Вам сподобалось)
Люда Труш рекомендує цей магазин

Купив: Apple iPhone 11, Замовлення №13459

Дуже задоволена обслуговуванням, відразу зв'язалися, на слідуючий день товар вже був відправлений а через день телефон вже у нас, в подарунок отримали безпровідний зарядний пристрій, раджу тут купувати, і ціна супер і обслуговування на високосу рівні, продавця зовуть Назар
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Добрий день) Раді читати такий відгук що Вам сподобалось) Дякуємо що обрали саме наш магазин )
Владислав Лациба рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB Black (MWLE2), Замовлення №13450

Непоганий магазин, добре обслуговування, рекомендую! Отримав у подарунок бездротову зарядку
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо що обрали наш магазин)стараємось робити подарунки)
Максим Гирко рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue (MLVD3), Замовлення №13457

Також отримав подарунок бездротову зарядку
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) замовляли телефон наложенним платежем і оплату робили на пошті, тому чек від нової пошти) Дякуємо що обрали наш магазин)
Александр Петрунёк рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Iphone 11 pro, Замовлення №13454

Все вчасно і по опису
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Приємно що обрали наш магазин)
Alex Soloviov рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988B 12/128GB Gray, Замовлення №13407

Гарна служба підтримки. Надають розлогу інформацію по асортименту товарів із деталями про технічні характеристики та специфічні обмеження. Товар відправляють швидко. Разом із телефоном продавець надіслав гарантійний талон від магазину.
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо що обрали наш магазин)
Валерий Кононченко рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 512GB Midnight (MPWW3), Замовлення №13420

Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо Вам за відгук) Дуже раді що Вам сподобалось)
Максим Парасич рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 6 8/128GB Stormy Black, Замовлення №12856

Комент від покупця! Хлопці максимально чітко працюють) Отримав телефон з заводським дефектом. Написав їм про проблему, вони попросили відео на якому буде видно дефект (не працювала камера). Скинув відео, хлопці сказали відправити назад і вони його замінять на інший! В тей же день я відправив його назад і на наступний день отримав інший телефон, без тошних перевірок і тд, просто максимум клієнтоорієнтовно)
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Стараємося для покупців)