Pvmnsd Pvmnsd рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black, Замовлення №13038

Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо, що обрали наш магазин)
Volodymyr рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Space Gray (MWGY2; MWHD2), Замовлення №13031

Дуже, дуже надійний сервіс. В цьому магазині вже купив другий телефон. Все добре. Цього разу заказував не на ложкою а по передплаті бо вже довіряю хлопцям. Всім рекомендую
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) нехай щастить Вам)
Николай Ткаченко рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 12T Pro 8/256GB Black, Замовлення №13028

Все сподобалось, обслуговування на вищому рівні спочатку не було даного кольору який я бажав, але мені зателефонували і сказали що через добу буде саме такий телефон який я бажаю, телефон топ за свої гроші нарікань на нього не маю в тому числі як і на цей магазин, буду рекомендувати цей магазин друзям і товаришам, загалом я всім задоволений
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Дуже раді що Вам сподобалось)
Oleg33550 рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue (MGDA3), Замовлення №13043

Магазин рекомендую!! Є доставка накладним платежем. Купляв тут вже другий iPhone 12 Pro Max 128 Gb. Собі брав колір графіт, а зараз жінці узяв Pacific Blue. Телефони нові!!! Ціна нижче набагато,чим в інших магазинах. Швидке прийняття замовлення, в той же день відправка,на слідуючий день вже доставили. Все дуже швидко і чітко. Гарантія на рік. Магазин рекомендую всім хто хоче купити без риску та проблем гарний новий телефон.
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Раді що Вам сподобалося)
Александр Кисеев рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S20 FE SM-G780G 6/128GB Blue (SM-G780GZBD), Замовлення №13039

Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо що обрали наш магазин)
Bagool рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Samsung galaxy s10, Замовлення №12893

Ціна - топ Порадувала наявність цих смартфонів, тим паче нових, дякую за вашу працю?
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо і Вам) За те що обрали наш магазин)
Оля Українець рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 618 Basic Lux 4, Black (PB618-P-CIS), Замовлення №12927

Дуже задоволена сервісом , замовлення прийняли і опрацювали дуже швидко , книжку відправили буквально за кілька годин , упакована добротно, благополучно була доставлена до моїх рук . все працює, все на кращому рівні
Представник магазину «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) будемо раді бачити Вас ще в нашому магазині)
28 вересня 2023 Відповісти
Яків Заречанський рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Samsung Galaxy S20 FE 6/128GB White(SM-G780GZWDSEK), Замовлення №1280

Рекомендую цей магазин. Менеджер зателефонував за пів години після оформлення замовлення, не дивлячись на те, що була неділя. Телефон забрав з пошти на наступний день. Телефон новий, повністю запакований і не чепаний. Порадувала комплектація, в наявності проводні навушники SAMSUNG AKG з підключенням Type-C, перехідник з Type-C на USB 2.0, зарядка з quick charge на 25W. Також порадував гарантійний талон на рік від магазину, за що дуже дякую) Дуже задоволений покупкою та обслуговуванням.
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дуже раді читати такий відгук) Дякуємо)
Nickolas Slipchuk рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Sumsung Galaxy Note 20, Замовлення №12827

Клієнто орієнтований продавець, допоможе в незрозумілих ситуаціях, рекомендую
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Завжди раді допомогти)
Наташа Мирончук рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Green (MWLD2), Замовлення №12824

Отримали товар вчасно і задоволені, рекомендую!!!
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо що обрали наш магазин)