Dorian Grey не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 квітня 2023

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Mini 3 Pro (CP.MA.00000485.01)

Гроші повернули, пройшло майже 2 місяці
4 травня 2023 Відповісти
b1os не рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Хотів купити: Відеокарта MSI GeForce RTX 4090 GAMING X TRIO 24G

Замовив в перший раз, сказали товару немає в наявності. Ну добре, буває. Товар зник. Через день товар знову зявився, попросили 20% передоплати, але виявилось що товару насправді немає. І сьогодні знову він є, але замовлення не хочеться робити. Замовив в іншому магазині.
Ігор не рекомендує цей магазин
1 квітня 2023

Хотів купити: Планшет Apple iPad Pro 11 2021 Wi-Fi 128GB Space Gray (MHQR3)

Цього планшету немає, замовте інший. Замовив. Цього нажаль немае в наявності. А коли буде? Неочікуємо... А чим ви взагалі торгуєте якщо у вас нечого не має і ви навіть не очікуєте??? Збор данних (телефон, e-mail, имя фамилія). Тільки такі думки зьявляются.
Seych не рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Mini 3 Pro with RC Remote (CP.MA.00000492.02, CP.MA.00000492.03)

Квадрокоптер DJI Mini 3 Pro with RC Remote (CP.MA.00000492.02) Наявність на сайті не відповідає дійсності.
Александр не рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Хотів купити: S23 ultra 512gb black, Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Phantom Black (SM-S918BZKH)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Ціна не відпорвідає дійстності, товару в наявності не має. Оформили замовлення сказади що зараз передзвонять для уточнення данних для замовлення і вийшли на зв'язок через 3 дні в вайбер і написали що ціна інша(дорожча) хоча на їх сайті і на hotline вже 3й день ціна нижча за вказану).
Natalie Zhilenko рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Apple MacBook Pro 13? M2 8-core CPU + 10-core GPU / 8GB / 512GB SSD Space Gray (MNEJ3), Замовлення №№4317

Anton Kotliarenko рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Air 2S Fly More Combo (CP.MA.00000350.01), Замовлення №4009

Я вже не вперше замовляю тут, цього разу дрона, Даша проконсультувала, швидко оформили і відправили, дуже гарне обслуговування, замовлятиму ще.
Руслан Собірай рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: Планшет Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK2K3), Замовлення №4001

Купував планшет для дитини. Перезвонили одразу, товар в наявності ціни актуальні, менеджери приємні. Дякую Магазину
Никита Штейников рекомендує цей магазин
11 лютого 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №3919

Гарний магазин, швидка комунікація, інколи це дуже важливо. Відповідна ціна, також порадувало ввічливість та відзивчивість. Підсумовуючи, я рекомендую цей магазин.
Андрей Кривовяз рекомендує цей магазин
4 лютого 2023

Купив: Apple MacBook Pro 14″ M1 Pro 10-core CPU + 16-core GPU / 16GB / 1TB SSD Space Gray, Замовлення №RS-392

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек