Alex A рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Кондиціонер LG Standart Plus PC09SQ інвертор, Замовлення №#10623

Dmytro Patiei рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Daikin SENSIRA FTXF20D/RXF20D, Daikin SENSIRA FTXF25D/RXF25D, Замовлення №18

Замовляли 3 кондиціонери. Менеджер відповіла на усі питання. Ціна та наявність актуальні. Швидка та безкоштовна доставка. Враження від покупки у цьомі інтернет магазині - позитивні. Дякуємо за співпрацю.
Wowa рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG, Замовлення №Рахунки 13,14,15,16

Виктор рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Кондиционер Mitsubishi Heavy SRK25ZSPR-S/SRC25ZSPR-S инвертор, Замовлення №123675

Рискнул купить по полной предоплате, при условии доставки до двери за счёт продавца. Все прошло хорошо. Цена на момент покупки в магазине была самая не дорогая из всех. Девушка менеджер по вайберу держала руку на пульсе по выбору модели и условий )
Владимир Абрамчук рекомендує цей магазин
4 грудня 2022

Купив: Кондиціонер Olmo Premion OSH-09FWH інвертор, Замовлення №10377

Олександр рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter ICY CH-S18FTXTB2S-NG інвертор, Замовлення №39947

Однозначно рекомендую . Купую в магазині не перший кондиціонер . Відношення просто шикарне . Вартість найкраща на ринку . Однозначно рекомендую
angry_beaver рекомендує цей магазин

Купив: Кондиционеры 4 штуки, Замовлення №10239

Volodymyr Kovtun рекомендує цей магазин
16 серпня 2022

Купив: Кондиціонер MIDEA XTreme

Купляв кондиціонер MIDEA XTreme II MSAG-09HRFN8-I/MSAG-09HRFN8-O. Магазин і сам процес покупки залишили дуже приємні враження: - Хороша комунікація. - Ще краще знижка. - Швидка (1 день Київ -> Львів. обл) і безоплатна доставка НП. Рекомендую!
Юрій Чепак рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Coper & Hanter Daytona CH-12FTXD

Я дуже задоволений, оперативно доставили, ще один планую купити, обов'язково в цьому магазині буду купляти.