Діана Гільова рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Купив: Купив: Apple iPhone 14 Pro 1 Tb Silver (MQ2N3), Замовлення №№ 348

Магазином задоволена. Дякую за приємне ставлення, зручне розташування в центрі міста, адекватні ціни!
Відповідь представника «Знайомі»
Уо Діана, дякуємо за відгук! Приємно чути, що ми змогли задовільнити Ваші потреби) До зустрічі у знайомих ;)
Денис Денисов рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple (MQ0G3), Замовлення №304

Отличный магазин, спасибо
Відповідь представника «Знайомі»
Уо Денис! Дякуємо за відгук, раді, що Вам все сподобалось ;)
Єлизавета рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Купив: Apple MacBook Air 13.6" M2 256 Gb Midnight 2022, Замовлення №290

Отличный магазин с хорошими ценами ) Рекомендую!
Відповідь представника «Знайомі»
Уо, Ліза! Дякую, що звернулись і обрали Нас. До зустрічі у знайомих :)
Alis Happy рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple (MQ9X3), Замовлення №173

Прекрасное обслуживание и отличные цены! Очень приятно удивил магазин! Спасибо Вам!)
Відповідь представника «Знайомі»
Yo, Alis Happy! Дякуємо за відгук, завжди раді допомогти і підсказати. Нам приємно чути, що Вас все задовільнило. До зустрічі у знайомих)
Tanya рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 256GB Midnight (MLQ63), Замовлення №166

Чудовий сервіс, щиро рекомендую!
Відповідь представника «Знайомі»
Уо, Татьяна, дякуємо за відгук. Щиро раді були з Вами попрацювати! До зустрічі у знайомих)
Dari Achester рекомендує цей магазин
23 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Starlight (MPUR3), Замовлення №163

Замовляла у Знайомих вперше і була приємно вражена обслуговуванням. Дуже уважні, відповіли на всі запитання і допомогли визначитись з вибором. На наступний день забрала замовлення, все чудово. Обов'язково звернусь ще раз.
Відповідь представника «Знайомі»
Уо, Дарі, дякуємо за те що приділили нам увагу і залишили відгук. До зустрічі у знайомих)
Ангелина Граматик рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3), Замовлення №134

Дуже задоволена обслуговуванням Знайомих, замовлення було швидко зібрано та наступного дня вже чекало на мене в точці видачі у центрі. Ціни та комплектація відповідали інформації на сайті. Пакування дуже гарне. На місці мене зустріли, проконсультували щодо інших товарів, які мене цікавили та загалом створили таку теплу атмосферу, наче справді завітала до своїх добрих знайомих. Однозначно повернуся за іншими гаджетами.
Відповідь представника «Знайомі»
Уо, Ангеліна, дякуємо за відгук. Відтепер ми і є Ваші знайомі ;) До зустрічі!
Дмитро Иванов рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Alpine Green (MNDT3)

Швидко обробили замовлення, забрав замовлення в точці видачі в центрі міста, це зручно. Сервіс гарний, налаштування безкоштовно, це великий +.
Відповідь представника «Знайомі»
Уо, Дмитро, дякуємо за відгук. Раді, що змогли бути корисними для Вас. До зустрічі в знайомих ;)