Катерина Судак рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58 (NH.QM0EP.001), Замовлення №1910

Здивовувала ціна, бо вона була найнижча серед магазинів, ще й одразу була підтверджена продавцем по телефону. Рада що потрапила на чесний магазин. Рекомендую.
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді подальшій співпраці =) Ваш R2P
Fionafe рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Nothing Phone (2) 12-256GB Dark Grey, Замовлення №1896

ціна вірна, на складі є, відправка день в день
Дякуємо за фідбек! Приємного користування =) Ваш R2P
Marysa644444 рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar Carbon G. DLC Tit. with Black Band (010-02778-10/11/54), Замовлення №1887

26 березня купила смарт-годиннник, побоювався що не встигне до дня народження, але представники магазину увійшли у моє положення і відправили годиннник майже миттєво. Дякую вам за це!
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо за фідбек! Сподіваємося, подарунок задовольнив іменинника, та будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Олксій Кравцов рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 6 16/512GB Phantom Black, Замовлення №1583

Сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Чудовий магазин, ціни класні. Це варто того, щоб зайвий раз зачекати доставку. Бажаної моделі телефона не було, але запропонували дуже вигідну пропозицію: краща модель, відмінна ціна. Через проблеми на кордоні довелось зачекати трішки більше заявленого терміну. Та воно того варте. Дитина задоволена. Рекомендую цей магазин. Неодмінно буду купувати тут ще.
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Alexander рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 6 16/512GB Phantom Black, Замовлення №1844

Купував телефон від магазину,прийшов телефон згідно домовленості. Товар був цілий, не пошкоджена плівка, коробка ціла та товар співпадав згідно опису
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування =) Ваш R2P
Дарья Желнакова рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Монопод-стабілізатор DJI Osmo Mobile SE (CP.OS.00000214.01), Замовлення №1831

Все круто. Прийшло швидко. упаковано гарно.
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Приємного користування =) Ваш R2P
Юлія П. рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G (GV-N4060EAGLE OC-8GD), Замовлення №1826

Тут підкупила ціна. Перечитала відгуки і вирішила купувати. Придбання не розчарувало.
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Гала Яковлева не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 квітня 2024

Хотів купити: Мікрофонна радіосистема DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX) (6941565971364)

14.02.2024 р. Заплатив за цей товар за рахунком №735 від 13 лютого 2024 року., Протягом місяця фірма не змогла здійснити постачання товару за рахунком, після цього 19 березня я написав листа на повернення грошей. Телефоном менеджер обіцяв повернення протягом одного тижня, але минуло вже 2 тижні, а гроші так і не повернули.
Відповідь представника «Ready2Play»
Шановна Гала! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, терміни повернення коштів, згідно чинного законодавства, складають до 30-и робочих днів. Менеджери повідомили Вас, що спробують провести повернення швидше, проте процедура не завжди може відбуватися за 1 день, адже є черга на повернення, регламенти платіжної та банківської систем. Як тільки бухгалтерія побачить, що заявка опрацьована та кошти повернені - з Вами одразу ж зв'яжуться. За інформацією, отриманою від бухгалтерії, Ваша заявка уже була одобрена та оформлена заявка через платіжну систему, тому можете найближчим часом очікувати зарахування.
Черга на повернення???? Це скільки ж ви берете замовлень, які не в змозі виконати? Я вважала, що це поодинокий випадок, але Ви кажете що ні.... Це значно підриває довіру до Вашого магазину. Дякую за відповідь.
5 квітня 2024 Відповісти
Христина Геітан рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Nothing Phone (1) 8/128GB Black, Замовлення №1836

Дуже крутий магазин, порадила всім знайомим і друзям!
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Приємного користування =) Ваш R2P
Неля98 рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G733 LIGHTSPEED Wireless RGB WHITE (981-000883), Замовлення № 1823

Муж качеством доволен, а я довольна обслуживанием в магазине и скоростью доставки. Ничего плохого сказать о продавце не могу.
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P