Сергей K$O не рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Хотів купити: Навігатор для велосипеда Garmin Edge 1040 (010-02503-01)

Хотів придбати но товару не було в наявності(
Yuriy Dz. рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Qwest 3, Замовлення №001156

Замовив окуляри ВР, прийшли вчасно, все працює, обслуговування топ
Відповідь представника «ShopSmart»
Дякуємо Вам за відгук! Звертайтесь до нас ще, будемо раді! Мирного та тихого неба!
jack jones не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Хотів купити: Відеокарта XFX Radeon RX 6750 XT Speedster MERC 319 (RX-675XYTBDP)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

VitaliiD рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Dash F15 FX517ZE (FX517ZE-ES73), Замовлення №001090

Відправили товар в день замовлення. Приємний менеджер, все швидко і зручно.
Відповідь представника «ShopSmart»
Влад Ходак не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 вересня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 9 5950X (100-100000059WOF), Замовлення №000955

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Валентина Кащук рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Ноутбук MSI Pulse GL66 12UEK (GL6612UEK-637US), Ноутбук MSI Pulse GL66 12UEK (GL6612UEK-637US), Замовлення №1022

Дуже задоволена покупкою в даному магазині, компетентно проконсультували. Покупка дороговартісна то трохи хвилювались, але все було супер. Ноутбук відправили в обіцяний час, все швидко і оперативно. Товар повністю відповідав всім параметрам. Окрема подяка магазину, за безкоштовне гравіювання на клавіатурі української розкладки. Дякую за комфортну співпрацю, при потребі будемо звертатись до Вас, ще.
Anton Rotachev рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mini 3 with DJI RC Remote Fly More Combo (CP.MA.00000613.01), Замовлення №001085

Дмитрий Крупко рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №001078

Все чітко. Замовляв зарядну станцію. Відправили швидко. Товар відповідає опису на сайті. Дякую
nGray рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: MSI Alpha 17 A4DX (A4DEK-006US), Замовлення №001079

Тільки залишив свій номер телефону, як мені одразу перетелефонували. Товар в наявності, ціна відповідає, гарантія 12 місяців. Погодили умови оплати та доставки. Продавець сам запропонував безкоштовне додаткове лазерне гравіювання. Одразу після оплати зробили гравіювання та відправили ноутбук. Наступного дня зранку вже отримали. Усе чітко, враження від спілкування з продавцем лише позитивні. Рекомендую.
Богдан Храпач рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Ноутбук MSI Stealth GS77 12UE (12UE-046US), Замовлення №001075

Мені дуже сподобалося ваше обслуговування, все було зроблено швидко, рекомендую ваш магазин.