Владимир Спутай рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Ноутбук HP Pavilion x360 14-dw1051cl , Ноутбук HP Pavilion x360 14-dw1051cl (3K1Z9UA), Замовлення №000909

MykolayVadym рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Купив: ОЗП Corsair DDR4 kit32gb 3600mhz, Замовлення №906

Купували оперативку під базову графічну станцію. Не очікували, що в той же день можна буде забрати замовлення. Дуже дякуємо за оперативність!
Andrii Plyska рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 256 GB, Замовлення №000907

Швидко відповіли на питання в телеграмі. Товар маючи саму низьку ціну на ринку не має ніяких проблем. Спокійно відправили товар наложкой. Рекомендую
Ivan Petrov рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 7600X (100-100000593WOF), Замовлення №000891

Дякую дуже вечером замовив зранку відправили
Serhii Semikopenko рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Dash F15 FX516PE (TUF516PE-AB73) 24 GB RAM/1512 GB SSD, Замовлення №000884

Крута комунікація, швидка відправка. Хотілося б оплату частинами. Але вцілому, все добре.
Владимир Морозов рекомендує цей магазин
12 червня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7S Silver with Graphite Band (010-02539-00/01), Замовлення №000886

Чудовий магазин, я повністю задоволений покупкою.
Дмитрий Кузнецов рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 256 GB, Замовлення №000885

Товар выдали через час, очень понравился магазин, все быстро и без проблем. Буду покупать тут ещё ! Спасибо большое !
Vadim рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: Ноутбук asus taf f 15, Замовлення №758

Sergey T рекомендує цей магазин
28 травня 2023

Купив: Ноутбук MSI, Замовлення №-

Приобрёл ноутбук. Предложенная цена была самой низкой. Проверили, проконсультировали, бесплатно сделали гравировку кирилицы, на товар предоставляется оффициальная гарантия. Рекомендую.
Olga рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 850D kit (18-55mm) IS STM (3925C016), Замовлення №000843

Все сподобалось. Домовились, зустрілись в Києві, перевірили, все гаразд. Магазин рекомендую