Александр Яценко не рекомендує цей магазин
27 травня 2021

Хотів купити: Видеокарта EVGA GeForce RTX 3070 XC3 ULTRA GAMING (08G-P5-3755-KR), Замовлення №1198

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

oniskin не рекомендує цей магазин
17 травня 2021

Хотів купити: Відеокарта MSI GeForce GTX 1660 SUPER GAMING X, Замовлення №1182

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

15 мая через сервис hotline нашел видеокарту и сделал заказ , в итоге на 17 мая - ни ответа ни привета, а цену на видеокарту уже подняли на 7 тысяч. В кабинете заказ находится "в обработке".
Max Khramov рекомендує цей магазин
12 травня 2021

Купив: Ноутбук GIGABYTE AERO 17 (YC-9EE4760SP)

Покупал здесь ноут. Долго выбирал, так как нужен хороший экран для работы с графикой и мощная видео карта для 3д рендера и чтобы не стоил миллионы. Все понравилось, менеджер Сергей отработал на отлично. Этот магазин в разы лучше чем большие сети. Спасибо большое!
Vladimir Radionov рекомендує цей магазин
12 травня 2021

Купив: Samsung Galaxy Chromebook 2, Замовлення №БА-00169

Первый ноутбук купил в этом магазине в 2000 году, поэтому когда искал этот и попал на ДКТ обратился сюда. Самые положительные впечатления. Рекомендую
Женя Пчела рекомендує цей магазин
5 травня 2021

Купив: Ноутбук HP 17-by3063st (9VV83UA) i3-1005G1(1.2-3.4) 8G/1TB+SSD128G 17.3

Товар был под заказ с Америки, оплатил часть остальное по приезду ноутбука. Товар ехал чуть больше месяца, задержу компенсировали мышкой, приятно. Спасибо продавцу
Halyna Shevchyk рекомендує цей магазин
22 квітня 2021

Купив: Ноутбук НР

Peter Meinor рекомендує цей магазин
21 квітня 2021

Купив: Ноутбук ASUS ZenBook 14 UX425JA (UX425JA-BM103R)

По телефону специалист все быстро и в полной мере объяснил по ноутбуку и помог выбрать с учётом бюджета и характеристик. Всем доволен. На следующий день доставка до квартиры. Впечатление положительное! Спасибо
Oliinyk.Serhii рекомендує цей магазин
8 квітня 2021

Купив: Ноутбук MSI Alpha 17 (A4DEK-006US), Замовлення №873

Купував ноутбук MSI Alpha 17 A4DEK (Ryzen 4800H inside) під замовлення. На той час це був єдиний магазин де цей ноут можна купити, в решті магазинів MSI Alpha продавались з райзенами старого (Zen+) покоління. Замовлення виконано в зазначений термін (20 роб. днів = майже 1 календарний місяць) Дуже раджу, особливо тим, хто шукає щось дійсно толкове чи ексклюзивне.
apo рекомендує цей магазин
14 березня 2021

Купив: Dell XPS 15 9500 (XPS9500-7852SLV-PUS), Замовлення №791

Купував ноутбук Dell під замовлення. Ноутбук привезли у зазначений термін. Остаточна ціна виявилася навіть трохи нижча, ніж при замовленні. Рекомендую.
Karina VO рекомендує цей магазин
18 лютого 2021

Купив: Ноутбук HP OMEN 15-en0013dx (2V926UA), Замовлення №819

Покупали ноутбук HP OMEN здесь. Консультанты очень отзывчивые, всё подробно рассказали и ответили на вопросы, отправили заказ в тот же день. В других магазинах была та же модель слегка дешевле, но добре, что купили в ДКТ. Ноутбук качественный, цена окончательная без подводных камней, всем довольны. Магазин рекомендую.