Ірина Карпінська рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 6/128GB Blue, Замовлення №20450781870746

Недавно купила телефон у Вашому магазині. Дуже задоволена.
Deligod рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK004GUS), Замовлення №5855

Вирішив придбати ноутбук в даному магазині бо ціна ну дуже солодка. Замовив, привезли, забрав. Попросив не розпаковувати його для гравіювання) коробку обвішали листочками з попередженнями щоб ніхто ненароком її не відкрив) Забрав без гравіювання, але згодом зрозумів що мені дещо дискомфортно, тому привіз його повторно (через місяць) щоб зробили гравіювання. Все пройшло без проблем і зайвих питань. Сервіс 10/10 Рекомендую
Volodymyr рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16IRH8 (83AQ000PUS), Замовлення №БА-00052

Придбав ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16IRH8 (83AQ000PUS). Збірка для ринку Америки тому, у нас можна купити лише у декількох магазинах, зокрема ДКТ. Менеджер максимально ознайомив з усіма деталями та вчасно повідомляв про хід і строки доставки. Лазерне гравіювання українського алфавіту на клавіатурі виконали на відмінно. Товаром і сервісом залишились задоволені.
Zahurska рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Samsung Galaxy Book2 Pro (NP934XED-KB1US), Ноутбук Samsung Galaxy Book2 Pro (NP934XED-KB1US), Замовлення №БА-00067

Ноутбук має велику кількість переваг. Наразі у зв'язку з проблемами з електрикою дуже в пригоді те, що акумулятор відмінно тримає заряд. Усе це за дуже приємною ціною. Менеджер Сергій дуже компентний та комунікабельний.
Je Realizze рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Ноутбук Dell G16 7630 (G7630-9343GRY-PUS), Замовлення №38

Купував дорогий ноутбук, з яким виникла проблема не з вини продавця. Але магазин виявився максимально лояльним та зробив заміну ноутбука. Все оперативно вирішили на користь клієнта, тому однозначно рекомендую цей магазин
Alex Lovsky рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Ноутбук HP OMEN 17-ck2001 (837W7UA), Замовлення №ДЗ#БА00022

Андрій Тимочко не рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Хотів купити: Ноутбук ASUS Vivobook 17X K1703ZA (K1703ZA-WH34)

У цієї компанії немає даного ноутбука. Це обман покупця. Термін достаки мені також не сказали.
denis.palchik не рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Хотів купити: Ноутбук Asus L510MA (L510MA-DB02-CA)

На сайті позначено, що товар в наявності. Але після замовлення зв'язався менеджер і повідомив, що цей товар розпродано.
BigSnake рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Ноутбук ASUS ZenBook Pro 17 UM6702RC (UM6702RC-DS74T), Замовлення №5209

Tarinell рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Відеокарта PowerColor Radeon RX 6600 XT Red Devil (AXRX 6600XT 8GBD6-3DHE/OC), Замовлення №№5062