Владимир Уржец рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: БФП Brother DCP-T220 c СБПЧ та чорнилом Lucky Print, Замовлення №LP-126419

Все прийшло як і замовляв. Доставили Новою поштою. Прийшло в чорному пакеті не було наклеєні наліпки де верх де низ та не було наклеєні що крихке. Так всім задоволений. Дякую.
Відповідь представника «Lucky Print»
Доброго дня! Дякуємо вам за вiдгук та за те, що обираєте наш магазин. Будемо радi новим зверненням. З повагою, Lucky Print!
Кирилл Аксеновский рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Безконтактні чорнила Lucky Print Photo Premium Black (70 ml), Замовлення №LP-125915

Купуючи в інтернет магазині Lucky Print вже не перший раз. Ціною та якістю задоволений. Ще жодного разу не підвели ні по товару, ні по формі доставки. Рекомендую!
Alex_S100 рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Безконтактні чорнила для Epson Expression Home XP-342 Lucky Print (4*70 ml), Замовлення №Замовлення №LP-125032

Рекомендую магазин, швидко відправляють, допомагають при виникненні проблем та мають приємний сервіс!
Сергей Кондратьев рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: Фото-чорнило для Epson Lucky Print 11UV (6*100 ml), Замовлення №LP-124960

Відповідь представника «Lucky Print»
Купував тут і раніше картриджі та чорнило, рекомендую магазин.
27 червня 2023 Відповісти
Валентин С. рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Фото-чорнило Lucky Print для Epson L3050 (4*100 ml), Замовлення №LP-124119

Замовлення LP-124119. Не перший раз користуюсь магазином. товар в наявності, сервіс гарний, оперативна доставка, приваблива система бонусів.
Надія Чорна рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Фото-чорнило для Epson Expression Home XP-342 Lucky Print (4*100 ml), Замовлення № №LP-123380

Дякую за якісні фото-чорнила.
Відповідь представника «Lucky Print»
karinana не рекомендує цей магазин
25 березня 2023

Купив: Epson XP-4105, Замовлення №LP-123456

Сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Lucky Print»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо, що сталася така ситуація! Наш відділ якості зв'язувався з вами для вирішення питання. Через те, що оплата у вас була по безготівці, потрібне було вірне заповнення заяви на повернення грошових коштів, також, як нам повідомили, що кошти за ПУ були повернуті. З повагою, Lucky Print!
Оксана Сагайдак рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Перезаправляємі картриджі Epson SX235W, Замовлення №LP-123021

Купила перезаправні картриджі для МФУ. Сподобалася співпраця з менеджерами магазину: отримала відповіді на всі питання та кваліфіковані поради щодо вибору товару.
Відповідь представника «Lucky Print»
Ханц Грубер не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 березня 2023

Купив: HP LaserJet Pro M15w (W2G51A), Принтер HP LaserJet Pro M15w (W2G51A), Замовлення №LP-122909

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Принтер не відповідає вказаним на сайті характеристикам.
Людмила Омельченко рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Папір та фарба , Замовлення №P-122656

З цим магазином я працюю вже більше 7 років. Ікупувала принтери. обслуговую їх. покупки робила як в офісі так і через інтернет. купую завджи до фарбу та папір. Якістю обслування повністю задоволена. Рекомендую. цей чудовий магазин. ( Єдине що - хотілосяб знижечку до Дня народження))))