Angel Lucky рекомендує цей магазин
21 квітня 2024 На модерації

Купив: NIKOTA META-2000-LFP 1152Wh/1500W/2500W, Замовлення №-

Купив для Старлінку як долаткове джерело живлення, все працює, все влаштовує. Дякую.
Володимир Рибалкін рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Смарт приставка Geotex GTX-R2i 2/16 Голос та Кабель Geotex Mini Jack 3.5 мм на три Тюльпана 0,6м, Замовлення №39079

Чудовий магазин! Все доставили швидко, без нарікань. Купили з кабелем під'єднання до старого телевізора - все підійшло. Дуже задоволені. Потішили бонуси : знижка на перше замовлення, коди для перегляду ТВ. Якість супер. Дуже задоволені. Рекомендую.
Оксана Жилюк рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Стаціонарний медіаплеєр MECOOL KM7 2/16GB, Замовлення №00008083

Купили на подарунок. Дуже задоволені. Якість супер.
Юрій Король рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: H96 Hako Pro , Замовлення № 38651

Я придбав Cмарт ТВ приставка H96 Hako Pro 2/16Gb (Netflix)! Все відповідало заявленому на сайті. На додачу був бонус на користування Sweet tv! Рекомендую!
Олександр Кулик рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Комплекти до антени, Замовлення №25254

Покупкою задоволений. Продавець відповідально поставився до замовника: оперативно зателефонували, уточнили замовлення та адресу доставки, відправили. Потішили бонуси : знижка на перше замовлення, коди для перегляду ТВ. Рекомендую.
12 листопада 2023 Відповісти
Денис_K рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Стаціонарний медіаплеєр MECOOL KM7 2/16GB, Замовлення №39263

Швидка та зручна. Після старої, щось кординально нове. Сертифікований Андроїд ТВ та голосовий набір на пульті, реально крута тема. Грамотна консультація від магазину під потреби. За невелику доплату встановили необхідні застосунки. Відправили у той же день. Сподобалось. Рекомендую!
Василь Геннадійович рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: ТВ приставка GTX-98Q, пульт GTX-G10sPro , Замовлення №ТЧ #00011210

Покупкою задоволений. Продавець відповідально поставився до замовника: оперативно зателефонували, уточнили замовлення та адресу доставки, відправили. Потішили бонуси: знижка на перше замовлення, коди для перегляду ТВ. Рекомендую.
Jack7912 рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Смарт тв бокс GEOTEX GTX- R2i, Замовлення №33933

Чудовий магазин! Тут можна обрати ТВ Бокс на будь-який смак. Все доставили швидко, без нарікань, так ще у подарунок отримав рік підписки на сервіс телебачення та кіно. Все добре працює, користуюсь вже рік!
MaxPower не рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Хотів купити: NIKOTA META-2000-LFP 1152Wh

Замовив товар. Через 3дні підняли ціну так і не відправивши товар! Не порядний продавець!
Roma_Rex рекомендує цей магазин
4 липня 2023