xenya не рекомендує цей магазин
26 лютого 2021

Купив: РОЛИК МАССАЖНЫЙ 4FIZJO 33X14 СМ 4FJ0025 BLACK, Замовлення №TR000002587

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

15 січня 2021

Купив: Спортивные товары

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Очень долго длится получение, то погода подвела, то на складе нет нужного товара. Через две недели после оплаты приходит товар, но с откровенным браком, открываешь коробку и пожалуйста... Мгновенно после получения присылаю фотографии на Вайбер, мол так и так, никто не отвечает,звоню им в офис, обещают подумать , спустя неделю после нескольких звонков просят отправить им товар, мол поменяют , в течении недели не забирают с почты, после этого исчезают и конечно ничего не возвращают.
Сергей Маценко не рекомендує цей магазин
4 січня 2021

Купив: ПЕРЧАТКИ ВЕЛОСИПЕДНЫЕ POWERPLAY 6906 FLOU GREEN КОД ТОВАРА: 128820, Замовлення №MP-212083828

На ладони резиновые кружочки осыпались сразу, как достал из упаковки. Вместо нескользящего покрытия получаем очень тонкую супер-скользящую ткань, которая протрется сразу. не предупредили об этом браке. Давно не видел такого!
Плачинда В. не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2020

Купив: Палатки, спальники, карематы, Замовлення №МР-411547730

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

_oks-mail_ не рекомендує цей магазин
18 вересня 2020

Купив: 013949 Джемпер женский Catch Invis, темно-серый (InvisW-SG) - M

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, сервісна підтримка

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару

devochka00lya не рекомендує цей магазин
27 серпня 2020

Хотів купити: Ракетка для настольного тенниса Cornilleau Nexeo X70, Замовлення №MS-311382425

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Тетяна не рекомендує цей магазин
29 липня 2020

Купив: Гантелі цільні HAMMER Гантели профессиональные PU Compact Dumbbells 2*5 kg (4742)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

pgn2k17 не рекомендує цей магазин
25 липня 2020

Купив: МЯЧ БАСКЕТБОЛЬНЫЙ SPALDING NBA NEVERFLAT IN/OUT №7, Замовлення №MP-111152312

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, сервісна підтримка

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару

Плюс ко всему на сайте под этим мячом указан материал резина, хотя на самом деле материал у него - синтетическая кожа, которая лучше подходит для зала, а мне нужен был мяч именно из резины для улицы - ещё и тут обман. https://terrasport.ua/goods_myach_basketbolnyiy_spalding_nba_neverflat_inout_size_7_266374.htm
26 липня 2020 Відповісти
Peaven рекомендує цей магазин
3 липня 2020

Купив: Човен надувний моторний Bark BT-270, Замовлення №MS-511088002

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі

Замовляв моторний човен за чудовою ціною. Моментально підтвердили, ще й промокод на першу покупку дали. Вже наступного дня забрав з пункту самовивезення. Зручне місцерозташування. Є термінал. Усе добре. Рекомендую.
2 липня 2020

Купив: Ласты Beco 9910 /размер 42-43, Замовлення №13376

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Хуже магазина еще не встречала. Виноваты, еще и грубят. Выслали ласты совсем не той модели. Возврат посылки с Новой почты забрали на 7 сутки , и все время обещают." Возврат средств жду до сих пор. Прошло 20 дней...