Pashkaaa L. рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Акумуляторна міні пила ProCraft PKA18B + АКБ і ЗП, Замовлення №32290

Покупкою задоволений) Попав на круту акцію, що за ціною пустої пилки вийшов комплект з акумулятором і зарядним пристроєм!) Відправили в день замовлення, співпрацею задоволений, буду і надалі купувати бо дійсно самі конкурентні ціни. Дякую!
Відповідь представника «KACTUS»
Ми дякуємо Вам за замовлення та бажаємо гарних подальших покупок у нашому магазині. Дякуємо за ваш відгук!
Цікаво, яка була ціна на той момент? Просто так гарно розповідаєте про "круту акцію" хоча особисто замовив з аліка точно таку ж (тільки колір інший) з акб та зарядкою за 600 грн з безкоштовною доставкою...
21 лютого 2024 Відповісти
Roman T. рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Акумуляторна міні пила Rupez RCS-40Li, Замовлення №32294

Замовлення пройшло добре, все швидко відправили як домовлялися бо треба було татові на подарунок. Все було гарно запаковано, гарантійний талон заповнений! Магазин рекомендую!)
Igorek рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Драбина Nowa EL3011w, Замовлення №32282

Дякую магазин за співпрацю!) Замовлення робив на сайті, вранці менеджери зв'язались для підтвердження замовлення. Відправили у неділю чим був дуже здивований бо зазвичай у неділю магазини не працюють або працюють тільки на прийом замовлень. Хлопці молодці, так тримати! Сьогодні у понеділок вже отримав, і дякую за безкоштовну доставку!
Відповідь представника «KACTUS»
Дуже дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже цінуємо Ваш час та довіру до нашого магазину. Якщо у вас в майбутньому виникнуть будь-які питання чи потреби, ми завжди тут, щоб Вам допомогти.
Leon Alex рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Свердлильний верстат ProCraft BD-1750, Замовлення №32112

Зробив замовлення на сайті. Менеджер зателефонував підтвердив замовлення та через пів години в мене вже був номер ТТН! Отримав наступного дня, папери всі заповнені! Магазин рекомендую !)
Відповідь представника «KACTUS»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук! Ми раді, що Ви залишились задоволені. Будем очікувати на Ваші наступні замовлення!
Tanya Kolesnik не рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Хотів купити: Газонокосарка електрична (мережева) LEX LXLM32E

товар відсутній в магазині
Gans Alien не рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Хотів купити: INTERTOOL WT-9211, Акумулятор для електроінструменту Intertool WT-0341

Відповідь представника «KACTUS»
Доброго дня! Ваша посилка затрималась через ракетний удар по новій почті 21,10! А ви в свою чергу навіть не дали вам нічого пояснити! І те що вона мала поїхати вчора до Вас!
Доброго дня. На жаль мені НІХТО не повідомив, що у Вас якісь поважні причини не відправки мого замовлення. Якби Ви сказали -- у нас проблеми через прильот: я б, звісно, зачекав, АЛЕ коли тобі кажуть замість цього "так я бачу Ваше замовлення, зараз уточню наявність товару" -- тобто ВЗАГАЛІ не розуміють чи є у них цей товар чи ні, то одразу думаєш, що їм там плювати поїхало воно чи ні, бо на четверг треба було не наявність уточнювати, а сказати про ситуацію. Думаю я все зрозуміло описав.
1 листопада 2023 Відповісти
Андрей Каруев відповів на коментар Gans Alien
Так відповідають вони дуже часто, я брав генератора, був скручений щуп для заміру мастила (зламаний) то вони просто сказали це не гарантія , і просто поставили в ігнор. Довелось за власні кошти шукати дану деталь і купувати. Не беріть нічого у них... !!!
18 лютого 2024 Відповісти
Oleg Petrenko рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Mast Group RD3500LPG, Замовлення №20450790968829

Відповідь представника «KACTUS»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволені нашим сервісом та якістю товарів. Ми завжди прагнемо надавати нашим клієнтам максимально комфортні умови під час замовлення товару, самі конкурентні ціни, а також надійну та швидку доставку. Тому ми дуже вдячні за Ваш відгук, який підтверджує наші зусилля.
Замовлення прийшло дуже швидко.Все було як сказав менеджер,але насторожує,що дану модель не можу більше ніде знайти у продажу,і відповідно ніякої інформації про правильне використання.Інструкція тільки англійською.Думаю,у вас є спеціаліст,що напише коротку інстукцію,як правильно та скільки треба поробить у холосту,коли замінить мастило,коли змінити. І буде менше скарг на товар.Дякую!
22 жовтня 2023 Відповісти
Nesterchuk рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Комбінований генератор (газ-бензин) Кентавр КБГ-605ЕГ, Замовлення №По телефону

Oleksa P. рекомендує цей магазин

Купив: Дискова пилка VITALS Rg 1915HFIa (161372), Замовлення №31514

Дуже сподобалася робота магазину. Одразу після замовлення - зателефонували та підтвердили наявність та відправдлення замовлення. Передоплати не вимагали, що зараз рідкість. Товар був добре упакований гарантійний талон заповнений. Бажаю гарних продажів і розвитку магазину! Магазин рекомендую!!! Будемо і надалі у вас купувати)
Відповідь представника «KACTUS»
Дуже приємно чути, що Ви задоволені своєю покупкою та обслуговуванням в нашому магазині! Ми завжди намагаємось задовільнити потреби наших клієнтів та забезпечити якісний сервіс, тому дуже цінуємо Ваш позитивний відгук. Дякуємо Вам!
Toha Logvinenko рекомендує цей магазин

Купив: Акумуляторна міні пила ProCraft PKA18B без АКБ і ЗП, Замовлення №31522

Усім задоволений. Замовлення опрацювали швидко, відправили того ж дня. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «KACTUS»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук!