Руслан Д рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Інверторний генератор MAST GROUP YH5000io, Замовлення №20450781926328

Купив 4 генератори в цьому магазині. Якби було потрібно, то придбав би ще й 5й! Порадили, підкоригувати мій вибір з висоти досвіду. Все чітко й професійно. Ціни в моменті були найкращі. Всім раджу магазин. Щодо генератору, то вас покаже)
Відповідь представника «KACTUS»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук про наш магазин та за Вашу покупку. Ми завжди намагаємося надавати нашим клієнтам якісне обслуговування та швидку доставку, та найкращі конкуретні ціни! Ми дуже раді, що Вам сподобалося наше обслуговування та продукція, яку ми пропонуємо. Тому вдячні за Ваш відгук та за вибір нашого магазину!.
Docenkoo Julia рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Болгарка (кутова шліфувальна) ProCraft PW-1200 E, Замовлення №31354

Покупкою дуже задоволена. Відправили все оперативно так як і домовлялися, бо купувала чоловіку на подарунок!)) Гарно упакували , все робоче без дефектів. Документи всі заповнені. Вдячна за професійний підхід. Магазин рекомендую
Відповідь представника «KACTUS»
Дуже дякуємо за Ваш позитивний відгук! Ми завжди намагаємося надати нашим клієнтам якісний сервіс і оперативну підтримку. Ми цінуємо Вашу рекомендацію і довіру до нашого магазину.
Andrіі рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Дискова пилка ProCraft PGS217, Замовлення №0105

Купував тут торцювальну пилу ProCraft PGS217. Попав на якусь супер акційну ціну. Без проблем виконали замовлення за ціною на сайті. Хоча на 2 дні затримались з відправленням, яке обіцяли виконати в день оплати. Можу рекомендувати магазин, хоча хотів би дати пораду по покращенню комунікації з покупцями :)
Відповідь представника «KACTUS»
Андрій Яринчин не рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Мотобур ProCraft GD52, Замовлення №Немає

Надіслали мотобур згідно замовлення, але без фіскального чеку. В процесі спілкування через Вайбер спочатку пообіцяли надіслати електронну версію, але після чергового нагадування просто ігнорують повідомлення. Без чеку повернення бракованого товару проблематично/неможливо.
Oleggon рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Стрічкова шліфмашина ProCraft PBS-1950, Замовлення №31296

Рекомендую магазин до співпраці. Консультанти надали фахову консультацію щодо товару. Товар був у навності. Ціна та опис товару відповідає замовленю, і як бонус зробили безкоштовну доставку!)
Відповідь представника «KACTUS»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені своїми покупками і нашим обслуговуванням. Наша команда завжди намагається надати кращий сервіс і допомогти нашим клієнтам з усіма питаннями. Ми цінуємо Вашу підтримку і вдячні за вибір нашого магазину. Наші менеджери завжди готові допомогти Вам з вибором товарів, надати консультацію і навіть розглянути можливість надання знижки, де це можливо. Дякуємо ще раз і бажаємо Вам приємного користування придбаними товарами!
Andryha рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор SIGMA 4.0/4.5 кВт ручний запуск (5710741), Замовлення №33270

Покупка пройшла без проблем Спочатку вибраної моделі не було в наявності. Запропонували трохи зачекати і пообіцяли зв'язатися, як тільки товар з'явиться Через тиждень зв'язалися і повідомили що генератори поступили на склад і вже можуть відвантажувати! Дуже чемні, ділові та відповідальні менеджери. Дякую! Магазин без вагань рекомендую!
Відповідь представника «KACTUS»
Дуже дякуємо за Ваш позитивний відгук! Наша команда завжди прагне забезпечити найкращий сервіс та якісний товар для наших клієнтів, і Ваші слова є важливим стимулом для нас продовжувати працювати ще краще. Дякуємо за Вашу підтримку та за те, що обрали нас!
Daniel Vet. рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Акумуляторна ланцюгова пилка Rupez RCS-40Li, Замовлення №00000000

Робив замовлення на акумуляторну ланцюгову пилу, в магазині досить великий вибір, але взяв ту що обрав сам, тому що вона цілком мене влаштовувала по характеристикам. Замовлення було опрацьоване за 10 хв, відправка була в той же день, наступного дня уже забрав з пошти. Окрема подяка Олександру за якісний сервіс та ввічливе спілкування.
Відповідь представника «KACTUS»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Вам подобається наш магазин та Ви задоволені якістю обслуговування клієнтів. Ваша підтримка та довіра важливі для нас, і ми завжди намагаємося надавати найкращий сервіс і якість товарів за доступними цінами.
Alex 1317 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 вересня 2023

Купив: Лестница алюминиевая 3-х секционная универсальная раскладная 3x9 ступ. 5,93 м INTERTOOL LT-0309, Драбина Intertool LT-0309, Замовлення №1111

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «KACTUS»
Доброго дня! Коли ви робили замовлення в пятницю в вечері! То вам повідомили що відправка буде протягом 3-4 ох робочих днів! Так і сталось, ваша посилка була відправлена в четвер 21-го числа... ТТН прикріплюємо! ТТН 20450780010599 більше того вона на Вас вже чекає три дні! І доставка як і домовлялись, БЕЗКОШТОВНА!!!! З повагою команда КАКТУС
Проблема не решена , ни каких попыток, деньги не вернули , товар не отправили
25 вересня 2023 Відповісти
Неправильно указаны данные получателя
25 вересня 2023 Відповісти
Представник магазину «KACTUS» відповів на коментар Alex 1317
Доброго ранку! Посилка вами була отримана 25,09,2023. Навіщо ви вводите в оману людей????! Ви пишете 26,09,2023 що товар ніхто не відравив, якщо ви його вже отримали!? Дуже не ввічливо з вашого боку!
27 вересня 2023 Відповісти
Balabas рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор Mast Group RD3600, Замовлення №По телефону

Дуже задоволений придбанням товару у Вашому магазині. Консультанти дуже привітні, порадили, розповіли все о товарі. Бажаю Вам гарних клієнтів і задоволення від роботи!) Магазин однозначно рекомендую!
Oleg Nik рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор Mast Group T3500, Замовлення №31087

Потрібен був якісний генератор, на 1000% мідній обмоткі! Менеджер порекомендував і завірив що беріть Mast group не пожалкуєте. Замовлення оформив вже під кінець робочого дня, і через годину отримав вже ТТН. Генератор отримав, наступного дня, дійсно видно що якість!!) Чек і гарталон заповнений! Магазин рекомендую, дякую!
Відповідь представника «KACTUS»
Дякуємо за Ваш відгук та рекомендацію! Ми раді, що Ви задоволені швидкою доставкою, наявністю чека та гарантією. Ваша довіра і задоволення є для нас важливими. Бажаємо Вам приємних покупок у майбутньому і гарного дня!