Олег Онищенко не рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Бензиновий генератор Mast Group RD9500E, Замовлення №11111111

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «KACTUS»
Добрий день! Приносимо вибачення за незручності, які Ви зазнали. Ми розуміємо, що ця ситуація була неприємною для Вас. Ваш відгук надзвичайно важливий для нас, ми завжди прагнемо надавати найвищий рівень обслуговування та точність інформації. Ваш зворотній зв'язок допоможе нам вдосконалити процеси та попередити подібні ситуації в майбутньому. Ще раз приносимо свої щирі вибачення, сподіваємось Ви дасте нам ще один шанс виправити враження від співпраці з нашим магазином. На будь-яке Ваше наступне замовлення обіцяємо знижку.
Ярослав Іванисько не рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Хотів купити: Бензиновий генератор LEX LXGG3033BES

Не раджу цей інтернет магазин, менеджер з продажу не орієнтується в товарі, продавати не має бажання, ціна не відповідає сайту!
Alexluky не рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Хотів купити: Шурупокрут ProCraft PA-18C COMPACT

Заказал товар в понедельник. В четверг его ещё не отправили. Пока не дозвонился в магазин. С третьего раза скинули мне ТТН. Якобы товар застрял на Новой Почте.!!! Обманули. После консультаций с НП оказалось что в четверг, после моих звонков составили интернет накладную без отправки товара. Уговорил!! Не рекомендую!!
Степан Даниш не рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Хотів купити: Розсувна драбина Intertool LT-1103

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Ігнор, жоден номер на сайті не відповідає, після оформлення замовлення ніхто уже кілька днів не передзвонив
Нет никакой связи с продавцом, товар отправляет не понятно кто. Трубку не берут!!!!!!!!!
14 серпня 2023 Відповісти
Юрий Собчинский не рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Хотів купити: Бензиновий генератор SIGMA 4.0/4.5 кВт ручний запуск (5710841)

По даному товару, та ще по деяким моделям бренду Sigma, товар виставляють що є в наявності, а насправді в них нічого немає. цінові політики не дотримуються
Роман Іванюк рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Купив: Бензиновий генератор Mast Group RD10800E, Замовлення №7735

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «KACTUS»
Дякуємо, що поділилися досвідом звернення в наш магазин! Цінуємо ваші рекомендації! Будемо раді доставити наступне замовлення :)
Андрей Каруев не рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Бензиновий генератор SIGMA 4.0/4.5 кВт ручний запуск (5710841), Замовлення №20450747371524

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Прийшов генератор той що хтось відмовився, коли став заливати мастило виявилось що щуп рівня мастила повністю пожмаканий і ніяк неможна ним користуватись. І ще одне замовив 24.07 а гарантія заповнена 7.07 . Відгук пишу 2.08.23. Фото щупа добавлю
Sanch рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Бензиновий генератор SIGMA 2.2/2.5 кВт ручний запуск (5710821), Замовлення №29718

Швидко зв'язалися, замовлення вислали наступного дня!) Магазин рекомендую.
Відповідь представника «KACTUS»
Sanch доброго дня! Ми дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!))
Любовь Гржимало не рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Купив: Пилосос промисловий ALFA ALVC25L, Замовлення №не был указан

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Мне написал менеджер 31.07., что произошла ошибка и мой товар уехал по другому адресу, а так же что они вышлют сегодня же покупку мне с доставкой за их счет. Действительно выслали, пылесос приехал в нормальном состоянии. Но без гарантии и доставка была не оплачена. В общем хорошо что магазин признает свои ошибки, плохо что работает он кое-как
4 серпня 2023 Відповісти
Sergey Korovko не рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Генератор газ/бензин EDON PT-3000 LPG, Замовлення №від 17.07.2023

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек