Annalll рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Совок для квітів, Совок садовий Gardena Совок для прополки 14,5см Ergo (08935-20), Замовлення №30113

Дуже задоволена покупкою.Якісний садовий інвертар.Продавця рекомедую
Sergey Trebin рекомендує цей магазин
24 вересня 2022

Купив: Ножиці для живоплоту механічні телескопічні Gardena TeleCut 12304-20, Замовлення №4378

Зв'язалися швидко. Все роз'яснили й бистро відправили. Дякую! Магазин рекомендую.
Відповідь представника «g - shop»
Доброго дня, Сергію ! Дякую за ваше замовлення. Нам приємно, що Ви вибрали саме нас і залишилися задоволені ! Чекаємо нових замовлень та побажань ! З повагою, команда g-shop
arozhok рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: Обприскувач акумуляторний Gardena Comfort EasyPump 5 літрів, Замовлення №G0000020209

Відповідь представника «g - shop»
Доброго дня, Arozhok ! Дякую за ваше замовлення. Нам приємно, що Ви вибрали саме нас і залишилися задоволені ! Чекаємо нових замовлень та побажань ! З повагою, команда g-shop
Владимир Радченко рекомендує цей магазин
1 серпня 2022

Купив: Зрошував Gardena

Відповідь представника «g - shop»
Доброго дня, Володимире ! Дякую за ваше замовлення. Нам приємно, що Ви вибрали саме нас і залишилися задоволені ! Чекаємо нових замовлень та побажань ! З повагою, команда g-shop
Михайло Дем'янчик рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: Кільце з сіткою Gardena (08106-00.610.00), Кронштейн Gardena (02602-00.901.00), Замовлення №19574

Чудовий інтернет магазин оригінальної німецької продукції та запчастин бренду Gardena. Якщо товари Gardena в інших інтернет магазинах придбати можна то от запчастини та розхідні матеріали тільки в g-shop.com.ua. Товар їхав під замовлення хлопці молодці навіть передоплати не брали. Два місяці почекав і отримав те що замовляв. Можна по передоплаті а можна пвсляплатою. Все супер! Так тримати! Разом до перемоги!
Відповідь представника «g - shop»
Доброго дня, Михайло ! Дякую за ваше замовлення. Нам приємно, що Ви вибрали саме нас і залишилися задоволені ! Чекаємо нових замовлень та побажань ! З повагою, команда g-shop
Sahim рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Дощувач осцилюючий Gardena AquaZoom 18714-20, Замовлення №G0000019978

Купую тут постійно, товар справжній брендовий, магазин відповідальний, робітники порядні, я вам дуже вдячний! Мені відправив магазин цей дощувач, навіть за свій рахунок, тому що поштова служба Justin мабуть втратила мою посилку через війну.
Відповідь представника «g - shop»
Доброго дня, Sahim ! Дякую за Ваші замовлення. Нам приємно, що Ви вибираєте саме нас і залишаєтеся задоволені ! Чекаємо нових замовлень та побажань ! З повагою, команда g-shop
Viki Silchenko рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Купив: Рукавички для роботи с грунтом та совок для квітів, Замовлення №2418

Товаром осталась довольна. Качество супер! Обслуживание было быстрым, приятным. Доставка в тот же день. Очень рекомендую)
Відповідь представника «g - shop»
Доброго дня, Вікторія ! Дякую за Ваші замовлення. Нам приємно, що Ви вибираєте саме нас і залишаєтеся задоволені ! Чекаємо нових замовлень та побажань ! З повагою, команда g-shop
Александр Самойлов рекомендує цей магазин
16 липня 2022

Купив: Gardena Розкидувач -сівалка L на 12,5 л

Дуже якісний інструмент, вчасно доставлений, консультації добрі . Дуже вдячний!
Відповідь представника «g - shop»
Доброго дня, Олександр ! Дякую за ваше замовлення. Нам приємно, що Ви вибрали саме нас і залишилися задоволені ! Чекаємо нових замовлень та побажань ! З повагою, команда g-shop
Глафира Тараненко рекомендує цей магазин
10 липня 2022

Купив: Веткорез Gardena EasyCut 500B (12002-20.000.00)

Гілкоріз купувала декілька років тому, менеджер порадив саме цю модель, з того часу користуюсь ним постійно, нарікань на якість не маю. Це була перша покупка інструменту Gardena. Вже маю власну міні колекцію ножець, секторів, електронодець для газону, та ін. Дуже задоволена і магазином і якістю товарів.
Відповідь представника «g - shop»
Доброго дня, Глафіра ! Дякую за ваше замовлення. Нам приємно, що Ви вибрали саме нас і залишилися задоволені ! Чекаємо нових замовлень та побажань ! З повагою, команда g-shop
Вікторія Федорова рекомендує цей магазин
8 липня 2022

Купив: Розпушувач Gardena Combisystem 9 см

Відповідь представника «g - shop»
Доброго дня, Вікторія ! Дякую за ваше замовлення. Нам приємно, що Ви вибрали саме нас і залишилися задоволені ! Чекаємо нових замовлень та побажань ! З повагою, команда g-shop
Магазин рекомендую! Все вчасно та відповідає якості
8 липня 2022 Відповісти