happy_stas рекомендує цей магазин
28 травня 2022

Купив: Gardena Сombisystem

Я дуже вдячний магазину, в цей складний час вони працюють і все роблять бездоганно, зробив замовлення - мені перетелефонували та надали відповідну консультацію по тим позиціям що є в моєму замовленні, дуже чітко та комфортно робити оплату (є різні варіанті оплати), мені навіть сфотографували ті позиції по яких в мене виникли питання, вчасна доставка. Дуже раджу цей магазин, а я побіг робити інше замовлення.
Відповідь представника «g - shop»
Доброго дня, Станіслав ! Дякую за ваше замовлення. Нам приємно, що Ви вибрали саме нас і залишилися задоволені ! Чекаємо нових замовлень та побажань ! P.S знижку зафіксували) З повагою, команда g-shop
Vasia рекомендує цей магазин
13 травня 2022

Купив: Електрична газонокосарка Gardena PowerMax 1200/32 (05032-20)

Швидко зконтактували та відправили замовлення відправили день в день. На другий день товар був вже в руках.
Відповідь представника «g - shop»
Доброго дня, Василь ! Дякую за ваше замовлення. Нам приємно, що Ви вибрали саме нас і залишилися задоволені ! Чекаємо нових замовлень та побажань ! З повагою, команда g-shop
Eugene K. рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Нож для кустов Gardena 12 см для ClassicCut

Единственный магазин, в котором заказанный нами товар был в наличии. Довольны всеми своими покупками. Вежливые и внимательные менеджеры. Обо всем информируют вовремя. Качественный товар. В использовании, правда, не больше полугода, тем не менее, нареканий никаких. Опыт пользования исключительно положительный. Спасибо Вам большое!
Відповідь представника «g - shop»
Добрый день, Евгения ! Спасибо за Ваш заказ. Нам приятно, что Вы выбрали именно нас и остались довольные ! Ждем новых заказов и пожеланий ! С уважением, команда G-shop Фирменный магазин Гардена
Алена Соя рекомендує цей магазин
22 жовтня 2021

Купив: Садовый воздуходувка-пылесос Gardena ErgoJet 3000 (09332-20), Замовлення №15868

Заказала в воскресенье. В понедельник перезвонила, подтвердили что товар есть и сразу выслали счёт. К вечеру пришло сообщение, что посылка уже направляется ко мне. Утром на следующий день ее уже получила. Была акционная цена на товар и бесплатная доставка. Мне все очень понравилось! Уже испытали в действии садовый пылесос. Зверь! Так что рекомендую как магазин, так и товар! Буду теперь заказывать в этом магазине!
Відповідь представника «g - shop»
Добрый день, Алена ! Спасибо за Ваш заказ. Нам приятно, что Вы выбрали именно нас и остались довольные ! Ждем новых заказов и пожеланий ! С уважением, команда G-shop Фирменный магазин Гардена
Warlord рекомендує цей магазин
28 вересня 2021

Купив: шестерня ведомая для Gardena CST 3518

Второй раз покупаю у них в магазине,оба раза самовывозом,никаких проблем не возникало.Всё чётко и быстро,что по старому адресу,что по нынешнему
Відповідь представника «g - shop»
Добрый день, Warlord ! Спасибо за Ваш заказ. Нам приятно, что Вы выбрали именно нас и остались довольные ! Ждем новых заказов и пожеланий ! С уважением, команда G-shop Фирменный магазин Гардена
Zhenya Yaschuk не рекомендує цей магазин
22 червня 2021

Хотів купити: Газонокосарка акумуляторна Gardena PowerMax 32/36V P4A без АКБ і ЗП (14621-55)

Попри заявлену на сайті магазину можливість придбати дану газонокосарку під замовлення, станом на 22.06.21 зробити це по факту неможливо. Поставки плануються з 2022-го року. На жаль, звернувшись в даний магазин, лише витратив час.
Iwan Kumsak рекомендує цей магазин
20 травня 2021

Купив: Кронштейн лівий, кронштейн правий

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Жаль що нема запасу по товару…. Але зробив замовлення в магазині, а вони спецзамовлення з Німеччини зробили, через 1,5 місяці по Новій пошті деталька до висоторізу в мене. Все на висоті а тому рекомендую не вони сам би з Європи купляв би деталь корпусу висоторіза
Сергей Кротов рекомендує цей магазин
8 травня 2021

Купив: Кришка котушки, касета змінна, Замовлення №G0000012234

Valera Geraschenko рекомендує цей магазин
27 лютого 2021

Купив: Компостер садовый Graf, Замовлення №G0000010153

Спасибо. Всё суперски организовано!.
Олег Павловский рекомендує цей магазин
11 лютого 2021

Купив: Gardena

Порядочный, ответственный продавец! Быстрая отправка! Товар качественный и соответствует описанию. Рекомендую!