Віталій Вертюх рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: Note 10s 6/128 onyx gray, Замовлення №143625

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, повернення товару, відповідність умов оплати

Замовив, швидко доставили. Дякую
Відповідь представника «Kokos»
Віталій Вертюх, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
SkyDoor рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: Dash cam a400, Замовлення №143596

Получил заказ, спасибо.
Відповідь представника «Kokos»
SkyDoor, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Какаду Лесной рекомендує цей магазин
9 лютого 2022

Купив: Amazfit GTR 47mm Aluminum alloy, Замовлення №143606

Заказал легко и удобно, всё вовремя и отлично
Відповідь представника «Kokos»
Какаду Лесной, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Андрей Андрей рекомендує цей магазин
8 лютого 2022

Купив: Samsung Galaxy S20 FE 5G SM-G7810 8/128GB Cloud Navy, Замовлення №143580

Швидко, оперативно, якісно, без будь-яких зауважень!
Відповідь представника «Kokos»
Андрей Андрей, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Sockey рекомендує цей магазин
4 лютого 2022

Купив: DJI Air 2S

Посеял чек на товар. Через полгода после покупки обратился - без проблем восстановили информацию. Супер, спасибо большое.
Відповідь представника «Kokos»
Sockey, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Ioann Tsarevich рекомендує цей магазин
2 лютого 2022

Купив: Смартфон OnePlus 9 Pro 8/128GB Morning Mist, Замовлення №143490

Хороший магазин,все очень быстро!
Відповідь представника «Kokos»
Ioann Tsarevich, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
dare everywhere рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A52s 5G 6/128GB Awesome Black (SM-A528BZKD), Замовлення №143467

Магазин працює як треба, колектив веселий
Відповідь представника «Kokos»
dare everywhere, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Viktor Babich рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Купив: Xiomi 11late 5g ne

Покупал в этом магазине три телефона и две пары наушников. Наушники первые поменяли вторые отремонтировали.
Відповідь представника «Kokos»
Viktor Babich, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Vlad рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Black Shark 4 12/256GB Mirror Black, Замовлення №143264

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Телефон заказал через сайт(ночью), забрал уже в обед следующего дня. Распаковывали при мне. Смартфоном доволен, работает как часы и приносит удовольствие. Устройства почти нет на нашем рынке, а тут с гарантией по конкурентной цене.
Відповідь представника «Kokos»
Vlad, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Nicolas D рекомендує цей магазин
19 січня 2022

Купив: DJI RSC 2 Pro Combo, Замовлення №142746

Все прошло отлично, магазином доволен - ребятам +. Да и на то время это был самый дешёвый вариант, с 12 месячной гарантией. Единственный минус - это версия товара - EU - что иногда означает отсутствие украинского или русского языка.
Відповідь представника «Kokos»
Nicolas D, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!