otopikh рекомендує цей магазин
17 лютого 2022

Купив: Redmi note 9 4g 6/128 Black, Замовлення №143743

Все пройшло швидко, вранці замовив, в 14.00 забрав.
Відповідь представника «Kokos»
otopikh, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Alex_kr рекомендує цей магазин
17 лютого 2022

Купив: Redmi Note 10S 6/128, Замовлення №143736

Все организовали очень оперативно. За это отдельное спасибо На все вопросы менеджер отвечал четко и по факту
Відповідь представника «Kokos»
Alex_kr, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Василий Желизняк рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: Xiaomi Redmi Note 11 5G 8/128 Blue, Замовлення №143689

Я задоволений.приемні продавці.
Відповідь представника «Kokos»
Василий Желизняк, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Oleg 76еп рекомендує цей магазин
14 лютого 2022

Купив: Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G 6/128 Onyx Gray, Замовлення №143698

Не перший раз купую, магазин рекомендую, чудове обслуговування, ціни дуже привабливі.
Відповідь представника «Kokos»
Oleg 76еп, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Logan7077 Oleg рекомендує цей магазин
14 лютого 2022

Купив: Xiaomi Redmi note 10 pro 8/128, Замовлення №143701

Все сподобалося, привітні працівники.
Відповідь представника «Kokos»
Logan7077 Oleg, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Татьяна Леонова рекомендує цей магазин

Купив: Mi band 6, Замовлення №143627

Быстро, все соответствует.
Відповідь представника «Kokos»
Татьяна Леонова, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Иоанн Бугаёв рекомендує цей магазин

Купив: Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black, Замовлення №143649

Все чудово. Гарна праця колл центру, розповіли підказали. Рекомендую.
Відповідь представника «Kokos»
Иоанн Бугаёв, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
glavits рекомендує цей магазин

Купив: Oneplus Nord 2 5G 8/128GB Gray Sierra, Замовлення №143600

Заказывал телефон, покупкой доволен, быстрая доставка, вилка европейская, как и обсуждали. Покупкой доволен. Рекомендую. Отличный магазиню.
Відповідь представника «Kokos»
glavits, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Алексс26 рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: Xiaomi redmi 10 6/128 Grey, Замовлення №143623

Все чудово. Рекомендую
Відповідь представника «Kokos»
Алексс26, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Александр Харченко рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: 5500, Замовлення №143589

Все чудово!Рекомендую
Відповідь представника «Kokos»
Александр Харченко, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!