Татулов Леонид рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Телевизор HISENSE 75U9GQ, Замовлення №13709

Прикольний магазин. Асортимент величезний. Техніка є різноманітна: від бюджетної до якісніших і іменитих брендів. Тут купили телевізор. З менеджером уточнили усі питання. Швидко відправили, ретельно запакували. Покупкою дуже задоволені. Телевізор чудовий.
Мироненко Таня рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Телевізор KIVI 55U740LB, Замовлення №13462

Хороший магазин, люб'язний та уважний продавець допоміг підібрати телевізор. У магазині гарний асортимент. Я дуже задоволена покупкою. Дякую.
ТушевЯрослав рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW10T504DAE, Замовлення №13019

Сподобалося співпрацювати із цим продавцем. Швидко доставили стиралку, товар новий та гарний. Є гарантія якості, що не мало важливо. Рекомендую!
Костюкова Настя рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.SB, Замовлення №12729

Дуже сподобався магазин. Уважні продавці, допомогли підібрати потрібну конфігурацію кавоварки, при мені все перевірили, дали поради з експлуатації. За місяць роботи жодних нарікань немає. Магазин рекомендую!
Пушкарь Оля рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №12504

Хочу подякувати персонал магазину, дуже професійно виконали роботу. Доставку зробили швидко, як і домовлялись. Ціна нормальна. Все супер..
Marchuk Taras рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: DJI Mavic 3 Fly More Combo (CP.MA.00000452.02) Activated, Замовлення №12338

Оформили замовлення швидко. Дрон їде до захисників! Ціна збігається з вказаною на сайті, по спілкуванню з менеджером - все просто та легко. Швидко знайшли спільну мову. Вдячний за прекрасний сервіс та швидку доставку.
Даня Фотчук не рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10 Pro

При замовленні ціна більша ніж на сайті , але кажуть тільки підняли , хоча 3 міс. тому купували такий самий товар і сказали те саме , тому брешуть ,що тільки підняли ціну , написано доставка безкоштовна , а по факту 200 грн
Відповідь представника «GOODLIFE»
Дякуємо за відгук. Шановна Дана Фотчук дивіться уважно всі тарифи по доставці вказані в розділі доставка на сайті. А ціна на товар змінюється постійно і ми не завжди встигаємо перегрузити прайси постачальників.
ТитовВладимир рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Delonghi ECAM 359.55.B, Замовлення №12205

Швидка відправка, ціна – як вказана на сайті. Все прекрасно. Буду рекомендувати цього продавця!
Гринцевич Коля рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Rotex RCM650-S Good Espresso, Замовлення №12163

Чудовий магазин. Вирішив замовити подарунок для мами - кавомашину. Але в них я зовсім не розбирався, меyеджер допоміг мені з вибором. Доставка прибула вчасно, як і обіцяв менеджер. Кавомашина справна, подарок вдався. Дякую!
Якин Валерий рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Посудомийна машина Siemens SR65ZX10MK, Замовлення №12115

Замовив в подарунок дружині - посудомийну машину. Звернувся в цей магазин, тому що знаю, що тут нададуть найкращий сервіс та новий класний товар за приємну ціну. Рекомендую!
Відповідь представника «GOODLIFE»
Дякуємо Вам за позитивний відгук