Антон Клунний рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Зимові шини Barum Polaris 5 (155/70R13 75T), Замовлення №5539699

Швидко. Дякую
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Антон. Дякуємо за відгук!
Стася П. не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 листопада 2023

Купив: Шины Nokian Hakkapeliitta R3 165/60 R15 81R Подробнее: https://shiny-diski.com.ua/nokian-hakkapeliit, Зимові шини Nokian Tyres Hakkapeliitta R3 (165/60R15 81R), Замовлення №5517876

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Пройшов термін возврату , так як була тепла ще погода і не хотіла портити нові шини , попросила обмін і готова була прикласти фото , що гума ще з наклейками , не вживана , на ту яку потрібно , але магазин не пішов на ніяки поступки, можна би було не всю суму компенсувати чи якесь ще варіації, сказали просто викласти на ...
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Анастасія. Наш представник зв'яжеться з вами і додатково запропонує можливі варіанти вирішення вашої проблеми.
DntGoof рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip Performance+ SUV (225/65R17 106H), Замовлення №5527452

Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день. Дякуємо за відгук!
Laura Finance рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Зимові шини Dunlop Winter Sport 5 SUV (225/60R17 103V) XL, Замовлення №5534886

Шины отличные Спасибо за профессиональную консультацию Владиславу и Дмитрию. С выбором шин не ошиблась, испробовала сразу в непогоду на заснеженной дороге. Рекомендую!
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Лаура. Дякуємо за відгук.
Anna Maina рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Шини Goodyear UltraGrip Performance+ 235/55 R19 105H XL MO, Замовлення №5540793

Чудовий супровід менеджерів при покупці товару.
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Ганна. Дякуємо за відгук!
Андрій Тоцький рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Torque winter, Замовлення №5540267

Не перший раз замовляю. В цілому магазин залишає тільки позитивні емоції!
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Андрій. Дякуємо за відгук, чекаємо вас ще!
Юлия Наливайко рекомендує цей магазин

Купив: 4xDunlop Winter Sport 5 215/55 R17 98V MFS XL, Замовлення №5534700

Швидкий зв'язок, своєчасна доставка та якісне обслуговування. Дякую.
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Юлія. Дякуємо за відгук!
Roman не рекомендує цей магазин

Купив: Шина автомобільна зимова Aplus 502, Замовлення №5534714

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Роман. Правила повернення вимушують нас перевіряти товар, який був забраний клієнтом. Це нормально, розібратись в проблемі, якщо вона існує. На жаль більшість шиномонтажних центрів не мають відповідної кваліфікації, тим паче під час війни, коли багато спеціалістів воюють і проблема з персоналом дуже гостра. Що до 200г. балансувальних тягарків, то для вашого розміру 255/55 R19 це допустимо і дуже часто при наступному балансуванні бажано через 1000 км, їх вже значно менше йде. Якщо вам не подобається товар, ви завжди можете його повернути. Дякуємо за відгук і коментар.
До речі, бачу в іншому коментарі також була проблематика із накачуванням. Так само і у мене на шиномонтажі зазначили на «злежаності» шин і накачувати довелося «з пушком»
25 листопада 2023 Відповісти
Леонид Gontarenko рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Сталеві диски (штамповані диски) Дорожня карта ДК Chevrolet Aveo (R14 W5.5 PCD4x100 ET45 DIA56.5), Замовлення №Непомню

Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Леонід. Дякуємо за відгук!
Oleksandr Protsenko рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Зимові шини Gislaved Euro Frost 5 (175/70R13 82T), Замовлення №22674462

Ще не експлуатував, час покаже що придбав. На рахунок покупця - рекомендую однозначно. Швидко звязались, уточнили, відправили, отримав на наступний день.
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Олександр. Дякуємо за відгук.