Viu Co рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Зимові шини Debica Frigo 2 (205/55R16 91T), Замовлення №21691

Приїхав перезуватись, тут же шини замовив, тут же переобули, правда винесли одну шину з цвяхом в шині, хто знає, де я їздив, але осадочок є, латка 200 грн плюсом. Проте доповню, менеджери допомогли вирішити питання заміни шини, яку я пошкодив, втрапивши в дтп. Гарантію брати рекомендую. Дякую дуже приємно. Завжди гарне обслуговування, все швидко і зрозуміло. Буду міняти шини тільки в вашій мережі
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день. Дякуємо за відгук!
Валентин Вовк рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Зимові шини Fulda Kristall Montero 3 (175/70R14 84T), Замовлення №5546862

Дякую. Відмінний магазин. Продали навіть одну шину. Дуже задоволений сервісом.
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Валентин. Дякуємо за відгук!
Виталий рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Резина гудієр, Замовлення №5545849

Дуже ввічливий продавець. Тямущий у товарі який він продає. Посовітував іншу резину,не ту що я вибрав на сайті ханкук,але я дуже задоволений цією резиною що приїхала, гудієр. Дякую вам за ваш сервіс. Рекомендую цей магазин на всі 100 відсотків
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Віталій. Дякуємо за відгук.
Алексей Лебедь рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Зимові шини Premiorri Via Maggiore (175/65R14 82T), Замовлення №5544072

Заказал шины, пришли вовремя ,оплатил при получении на почте цена соответствует заявленной.Очень рекомендую этот интернет магазин
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Олексій. Дякуємо за відгук.
Sergey Paliyevich рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Сталевий диск Steel Wheels R16 W6.5 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1, Замовлення №22694733

Замовляв у цьому магазині сталевий диск для запасного колеса. При огляді диску на Новій пошті виявилось, що він пошкоджений. Прямо у відділенні Нової пошти зв'язався з представником магазину і питання було вирішено. Пошкоджений диск отримувати не став, натомість наступного дня мені був відправлений інший. Який я отримав через декілька днів, цілий і не ушкоджений. Подяка представникам магазину за гарне відношення в спілкуванні, та оперативність у вирішенні виниклого питання!
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день. І вам дякуємо за відгук та злагоджені дії в такій ситуації!
Назар Кушнірчук рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Зимові шини Dunlop SP Winter Sport 5 (225/50R17 94H), Замовлення №22660912

Все супер! Ціна якість
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Назар. Дякуємо за відгук!
Виталий Владимирович рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Шини та диски до фури, Замовлення №22716000 та 22713207

Ввічливо, швидко!! Дякую команді, дуже приємно.
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Віталій! І вам дякуємо!
Дмитрий Мацкевич рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip Ice+ (215/60R16 99T) XL, Замовлення №5543299

Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Дмитро. Дякуємо за відгук.
Iryna Mospanenko рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Зимові шини Premiorri Via Maggiore (205/55R16 91T), Замовлення №5543848

Рекомендую магазин
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Ірина. Дякуємо за відгук!
Анжела Біньковська рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Шини, Замовлення №5542579, 22714886

Швидко зв'язалися. Товар відправили в строк. Сервіс на високому рівні
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Анжела. Дякуємо за відгук!