Александра Проценко рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Електронна книга PocketBook 617 Ink White (PB617-D-CIS) [73743], Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 617 White (PB617-D-CIS), Замовлення №285541855

Заказывала электронную книгу Pocketbook 617 white. Книгой пользуюсь пока не слишком долго, но обрадовало что всё работало( подсветка, не было битых пикселей) гарантию положили. Продавец вежливый, отправили после проверки товара, чтобы не было ньюансов. Пока что довольна, надеюсь прослужит долгое время. Спасибо.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Олександро! Ми безмірно вдячні вам за позитивну оцінку нашого магазину. Нам неймовірно приємно, що ви задоволені нашою роботою. Ваш відгук - це незамінний подарунок для нас. Бажаємо вам удачі та чудового настрою. Будемо раді бачити вас знову – ми завжди до ваших послуг!
Семен Шевчук не рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Геймпад Sony DualSense Edge (9444398), Замовлення №499031

Купив Dualsense Edge в цьому магазині. Прислали товар в розірваній коробці з фейковой пломбою. Пошкрябаний контроллер з усіх сторін. Замовляв у поштомат, не зміг відмовитись. РЕДАКТ: Якщо потрібно для модерації є відео з розпапковкою і підробною пломбою.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Семене! Ми ретельно переглянули процес пакування вашого геймпада і виявили, що кришка коробки дійсно була злегка пошкоджена з одного боку та була закріплена невеликим шматочком скотчу. Однак, сама пломба залишилася оригінальною і непошкодженою, тому наш співробітник не вважав за необхідне відкривати коробку повністю для перевірки вмісту. Зазвичай усі відкриті упаковки ретельно перевіряються перед відправкою. Також будемо вдячні, якщо ви надішлете нам відео розпаковки, щоб ми могли краще зрозуміти всі обставини та надати належну допомогу. Якщо товар дійсно був у такому стані, як ви описали, ми звісно забезпечимо обмін або повернення коштів. Намагаючись вирішити цю ситуацію, ми кілька разів дзвонили та писали вам, але не отримали відповіді. Підкажіть, будь ласка, як з вами можна зв'язатися?
Серж Черныш рекомендує цей магазин

Купив: Motif 2 a.n.c, Замовлення №497287

Дякую чудові навушники за вигідною ціною
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Нам неймовірно приємно отримати таку позитивну оцінку. Ваше задоволення від нашого обслуговування є для нас надзвичайно важливим. Ми будемо намагатися і далі виконувати свою непросту роботу на найвищому рівні. Чекаємо вас за новими покупками та бажаємо чудового настрою!
Илья Харченко рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Nothing Phone (2) 12/512GB Dark Grey, Замовлення №497301

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Ілле! Дякуємо, що знайшли час поділитися враженнями про наш магазин. Для нас важливий кожен ваш відгук чи пропозиція, адже тільки так ми можемо стати кращими. Бажаємо удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит!
Dmytr0 рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів HyperX SoloCast Black (HMIS1X-XX-BK/G), Замовлення №497667

Все на вищому рівні! Мінуси відсутні.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Дмитре! Ми безмежно вдячні, від самої глибини сердець за такий гарний відгук для нашого магазину. Для нас немає нічого важливіше, ніж задоволення наших клієнтів, і ми дуже цінуємо вашу подяку. Бажаємо вам прекрасного настрою і з нетерпінням чекаємо вашого повернення за новими покупками!
Wonder Vi рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Миша Logitech G502 X White (910-006146), Замовлення №497226

Брала мишку лоджитек на подарунок, швидке відправлення, все підійшло, дякую
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! І вам дякуємо за те, що вибрали нас і за такий чудовий відгук. Задоволений клієнт – найкраща нагорода для нас. Наша команда зі щирою любов'ю, акуратністю та уважністю збирала це замовлення. Для нас важливо, щоб ви насолоджувалися роботою нашого сервісу. Сподіваємось, подарунок приніс безліч позитивних емоцій. Бажаємо вам удачі та прекрасного настрою. Звертайтесь до нас ще!
Катерина Сергіївна Карюк рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 13 Pro 12/512GB Midnight Black Global EU, Замовлення №замовлення №:497249

Замовлення формується швидко, без затримок
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Катерино! Ми щиро вдячні вам за те, що знайшли час та відгукнулися про ваш досвід з нашим магазином. Це велике задоволення для нас зрозуміти, що ми відповідаємо вашим сподіванням. Бажаємо вам всього найкращого і чекаємо за новими покупками!
Антон Лысенко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 квітня 2024

Хотів купити: Чехол Soft-Touch Silicone Case для Samsung Galaxy S22 Plus S906 (Black)

Прислали не тот чехол, который я заказывал. Заказал с защитой камеры, как на первых двух фото. Пришёл, как на последнем фото. В точке выдачи в Караван, общались грубо, не смогли помочь. Менеджер по телефону предложил отправить чехол, аж через 5 дней, что мне не подходит. Но магазин исправил ситуацию и договорились о другом чехле, который приедет, когда я вернусь.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Антоне! На жаль, у магазині дійсно виник пересорт по цьому чохлу. Ми мали можливість замовити потрібний вам чохол від нашого постачальника, але, на жаль, це вимагало додаткового часу. Цінуємо ваше терпіння та готовність йти на зустріч. Ваше розуміння в цій ситуації є для нас дуже важливим. Дякуємо за те, що залишаєтесь з нами!
Тетяна Метiль рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) Zelmer ZSM7900 3 в 1, Замовлення №0000-057725

Дуже гарний магазин, а головне - доступні ціни та ввічливі консультанти. Дякую за оперативність.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Тетяно! І ми дякуємо за ваш відгук та покупку у нашому магазині. Нам приємно, що ви залишилися задоволені нашим сервісом. Ми цінуємо кожного клієнта та завжди намагаємося поліпшувати якість наших послуг. І такі відгуки - це великий внесок у наш розвиток. Бажаємо прекрасного настрою і хай вам щастить. Чекаємо на вас знову!
theCannibal рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Apple Watch Series 9 45mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band M/L (MR973), Замовлення №493617

Хороша ціна
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Ми вдячні вам за таку високу оцінку нашого магазину. Нам дуже приємно, що вам все сподобалось. Такі відгуки - це завжди справжні подарунки для нашої компанії. Бажаємо вам гарного настрою та чекаємо на вас за новими покупками!