Anton Fabianchuk рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559), Замовлення №494607

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Антоне! Нам неймовірно приємно, що ви оцінили роботу нашого інтернет-магазину. Ваш позитивний відгук стимулює нас до дальших покращень. Бажаємо вам удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на можливість знову вас обслуговувати!
Костя Ходюк не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 березня 2024

Купив: OnePlus Ace 2 16/256GB Black, Замовлення №0000-055397

Максимально не рекомендую данный магазин. Продавец утверждал что никаких проблем с телефоном не будет, всё будет работать отлично. После получения телефона и пользования им 3 дня, у меня так и не получилось настроить NFC бесконтактную оплату, и не приходят уведомления на always on display. Позвони в магазин продавец сказал что такие проблемы бывают, и дал мне номер сервисного центра, где на любой мой вопрос я слышал присылайте его к нам и мы будем рассматривать в порядке очереди.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Костянтине! На жаль, останнє постачання цієї моделі дійсно прийшло з іншим програмним забезпеченням, на якому виникають описані вами проблеми. Ми постаралися оперативно вирішити ваше питання, телефон було відправлено до авторизованого сервісного центру і було встановлено коректну версію прошивки. Наразі усі недоліки усунені, пристрій працює як і зазначено виробником. Просимо вибачення за цю ситуацію. Якби ми знали, що остання партія буде з такою проблемою, то звісно ми б не надавали некоректну інформацію під час замовлення. Сподіваємось на ваше розуміння та бажаємо приємного користування вашим оновленим смартфоном!
Pavel Zhdanov рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення № 492919

Купую вже давно у цьому магазині, останнє це навушники Apple Air Pods Pro. Ціна була одна з найвигідніших. Навушники чудові, тішать дружину, каже що це зовсім інший досвід.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Павле! Дякуємо за довіру і час, що ви знайшли для відгуку. Нам дуже приємно, що ви і ваша дружина залишилися задоволені. Адже задоволені клієнти - велика радість для нас та підтвердження, що наше постійне прагнення удосконалюватись не даремне. Нехай вам щастить. Будемо чекати на вас знову!
Roman Klimov рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: мікрофонна радіосистема DJI Mic Basic (1TX+1RX) CP.RN.00000310.01, Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Star-Lord Digital Display 65W 30000mAh black (P10022908113-00), Замовлення №965907

Однозначно рекомендую магазин! Товар відправлений день у день, оператор все чітко пояснив за товар і відповів на всі питання.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Романе! Дякуємо вам за відгук та рекомендацію. Ваша позитивна оцінка є джерелом нашого натхнення. Нам неймовірно приємно, що покупка принесла вам задоволення та викликає позитивні емоції. Бажаємо подальших успіхів та відмінного настрою. Ми завжди раді бути вам корисними та з нетерпінням чекаємо на ваше наступне звернення до нас!
Pavel Honcharenko рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №494440

Дуже якісне обслуговування та найкращі ціни на ринку. Рекомендую!
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Павле! Нам надзвичайно приємно, що ви залишилися задоволені. Дуже вдячні за вашу рекомендацію та витрачений час на написання відгуку. Наша команда щоденно прагне дарувати радість клієнтам і такі відгуки — найкращий індикатор успіху. Бажаємо вам удачі та чудового настрою. Звертайтесь до нас ще!
Евгений рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Logitech ERGO K860 for Business Bluetooth/Wireless UA Black (920-010352), Замовлення №492970

Хороший магазин, отправили быстрее чем обещали
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Євгене! Дякуємо, що знайшли час, аби поділитися радістю з нами. Наші співробітники постійно навчаються і розвиваються, щоб забезпечити вам найвищий рівень обслуговування. Бажаємо вам успіху та чудового настрою. Очікуємо на нові можливості порадувати вас!
Костенко Татьяна рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi Smart Band 8, Замовлення №0000-052770

Дякую за співпрацю! Все швидко, коректно. Рекомендую!
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Тетяно! Ваша позитивна оцінка - це те, що надихає нас краще працювати кожен день. Дуже вдячні за ваші теплі слова і дружню рекомендацію. Ми пишаємося, що маємо таких відданих клієнтів, як ви. Бажаємо вам прекрасного настрою і незмінного щастя. Чекаємо на вас знову, щоб продовжувати радувати нашим сервісом!
Eva рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Професійний пилосос Karcher WD 3 V-17/4/20 (1.628-101.0), Замовлення №492926

Швидко, якісно, зручно та з гарантією. Персонал дуже ввічливий та професійний. Всім рекомендую)
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Єво! Ми дуже раді, що вам все сподобалося. Дякуємо за рекомендацію, а також за час, який ви приділили для відгуку про нашу роботу. Подібні відгуки – це найкращий показник для нас. Адже задоволені клієнти – це те, над чим наша команда працює щодня. Нехай вам щастить і бажаємо гарного настрою!
Alina Riabokon рекомендує цей магазин

Купив: Фотоепілятор Philips Lumea Advanced BRI921/00, Замовлення №492861

Як завжди якісне обслуговування і в результаті швидке отримання замовленого товару! Компетентні та приємні менеджери завжди проконсультують та дадуть відповіді на всі запитання. Гарні ціни та багато цікавих пропозицій!!!
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Аліно! Ми дуже вдячні за те, що ви приділили час і поділилися своїми позитивними враженнями про наш магазин. Це величезна радість для всього нашого колективу, що змогли виправдати ваші очікування. Бажаємо удачі та гарного настрою. Обов'язково приходьте знову, вам завжди раді!
Liliya Krat рекомендує цей магазин

Купив: Телефон Poco x5, Замовлення №492889

Знайшла саме ту модель, що шукала, відразу зв'язались, відправили. Задоволена замовленням повністю, швидкістю доставки, обслуговуванням. Однозначно рекомендую!!!
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Ліліє! Ми вдячні вам за таку високу оцінку нашої роботи та рекомендацію. Нам дуже приємно, що вам все сподобалось. Такі відгуки - це завжди справжні подарунки для нашої компанії. Бажаємо вам гарного настрою та чекаємо на вас за новими покупками!