Сергій Симон рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Смартфон OnePlus 12 16/512GB Silky Black, Замовлення №55641

Все було бездоганно! Дякую за високий рівень сервісу! Скористався послугою вперше та точно не востаннє) Обов'язково повернуся за новими придбаннями!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Сергій. Ми вдячні Вам за таку високу оцінку нашого сервісу. Ми працюємо для того, щоб кожний клієнт отримав якісний товар у найкоротший термін. Обовязково звертайтесь до HDphone ще, будемо раді Вас бачити
vva1972 рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Кабель Type-C/Lightning Baseus 18W (CATLDC-05) Purple, Замовлення №187

Рекомендую этот магазин
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, vva1972! Щиро дякуємо за рекомендацію нашого магазину. З нетерпінням чекаємо нові замовлення
Олександр Петрук рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 8/256GB Black, Замовлення №123456

Замовляв телефон,все чудово, коробка в заводському пакуванні,чек в наявності, дякую!!!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Олександр, вітаємо! Нам приємно, коли покупці йдуть з нашого магазину задоволені своїми покупками. Ми піклуємось про якість нашого товару і обслуговування. Гарного дня, до нових замовлень
Arina Yalovleva рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 8 Champagne Gold (BHR7166GL), Замовлення №47578

Дуже швидко відправили НП, все було надійно запаковано та найголовніше - якісне та приємне обслуговування Дякую ще раз за такий сервіс
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Вітаємо, Arina Yalovleva! Дякуємо, що знайшли можливість залишити відгук про роботу нашої компанії. Стараємось допомогти кожному швидко отримати товар та забезпечити якісне обслуговування. Спортивних перемог та приємних тренувань з фітнес браслетом.
Tolik Klots рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Смартфон realme GT5 24/1TB 240W Starry Oasis, Замовлення №#55555

Чудовий магазин , приємні менеджери . Пристрій працює чудово !
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Tolik Klots, доброго дня! Дякуємо за Ваші теплі слова про наш магазин, коли ми отримуємо такі відгуки, то розуміємо, що наші зусилля виправдані і ми рухаємось у правильному напрямку. Приємного користування смартфоном, будемо раді побачити Вас знову у HDphone
Анна Кривогуз рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Планшет Blackview Tab 16 8/256GB Gray, Замовлення №55103

Всё прошло отлично. Товаром довольны. Магазин замечательный. Спасибо большое.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Анна, доброго дня! Дякуємо, що приділили свій час і поділились своїми враженнями про роботу нашого магазину. Нам приємно, що ви так позитивно оцінили роботу нашого магазину. Звертайтесь до нас ще, гарного дня
VictorS рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola G32 8/256GB Satin Maroon (PAUU0052), Замовлення №54802

Відповідь представника «HDphone.com.ua»
VictorS, доброго дня! Дякуємо за рекомендацію нашого HDphone. Завжди раді бачити Вас у нашому магазині
dimon-svs рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Blackview TAB 13 Pro 10.1, Замовлення №354263

Замовляв дитині планшет, ціна відповідала вказаній на хотлайні. В цей же день отримав замовлення. Все чудово. Дякую Вам! Успіхів!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Вітаємо Вас, dimon-svs! Дякуємо за такі теплі слова та побажання! Стараємось робити все оперативно та задовільнити усі потреби клієнта. Приємного користування планшетом Вашій дитині. Гарного дня!
Oksa Kro рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Purple, Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Purple, Замовлення №55469

Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Oksa Kro, вітаємо Вас! Дякуємо за рекомендацію нашого магазину. Приємного користування телефоном. Наші менеджери будуть раді допомогти Вам знову
Ievgen 5146м рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Смартфон OnePlus Ace 3 16/512GB Black, Замовлення №Один заказ 55131, второй

Товар был в наличии, цена на сайте соответствовала реальной. На мои вопросы ответили в полной мере. Это была уже вторая покупка. Отправка была очень быстрой в обоих заказах. Сегодня днем заказал, на завтра уже был доставлен новой почтой.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Ievgen 5146м! Раді почути зворотній відгук від Вас про наш магазин. Нам приємно, що ви вдруге обрали HDphone, адже ми створюємо умови для довготривалої співпраці з нашими клієнтами. Гарного настрою, чекаємо на Ваші нові замовлення