Юрій Доманін рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Motorola G84 (12+256Gb) Midnight Blue (PAYM0011RS) (UA), Замовлення №54578

Все чудово - приємне спілкування, корисні пропозиції, безпроблемна оплата, швидка доставка.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Юрію! Дякуємо Вам за позитивну оцінку нашої роботи! Ми дуже раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням та продукцією. Для нас є важливим кожен покупець. Будемо раді продовжити співпрацю з вами!
Abbot13 рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Ocean Teal, Замовлення №0000

Дякую персоналу даного інтернет магазину за якісно надані послуги!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Шановний Abbot13! Дякуємо за Ваш позитивний відгук! Ми дуже раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням та продукцією. Наша команда завжди прагне надавати якісний сервіс, і ми цінуємо Ваш вибір нашого магазину. Якщо у вас виникнуть будь-які питання чи потреба у додатковій допомозі, будь ласка, звертайтеся до нас. Будемо раді продовжити співпрацю з вами!
Олександра Вашека рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Motorola G84 (12+256Gb) Viva Magenta (PAYM0022RS) (UA), Замовлення №54214

Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Шановна Олександра Вашека! Дякуємо за позитивний відгук! Ми вдячні Вам, що ви приділили свій час, щоб поділилися своїми враженнями від наших послуг. Сподіваємось на подальшу співпрацю
Андрій рекомендує цей магазин

Купив: Samsung Galaxy A54 5G (8+128Gb) Graphite (A546E/DS), Замовлення №54128

Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Шановний Андрій, Висловлюємо щиру вдячність за Ваш позитивний відгук про нашу роботу! Команда нашого магазину завжди працює, щоб забезпечити Вам найвищий рівень обслуговування. Будемо раді продовжити успішну співпрацю.
Nigel Hopkins рекомендує цей магазин

Купив: Motorola G14 (4+128Gb) Steel Grey (PAYF0006RS) (UA), Замовлення №54207

Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Шановна Nigel Hopkins! Дякуємо Вам за позитивний відгук. Наша команда завжди працює для того, щоб забезпечити максимально якісне обслуговування, і Ваш відгук є важливим підтвердженням наших зусиль. Ми сподіваємося на подальшу успішну співпрацю з вами.
Ihor Shymkiv рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Redmi Note 13 Pro 5G (12+512Gb) Aurora Purple (EU) NFC, Замовлення №54426

Все як 7 років тому, коли купував свій перший смартфон Xiaomi: швидко, оперативно, якісно. Відразу зробив повну передоплату, в той же день відправили, на наступний день отримав. Не відкривав, так як телефон на подарунок але впевнений, що все буде ок. Магазин рекомендую! На момент покупки найнижча ціна на ринку.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Шановний Ihor Shymkiv! Дякуємо Вам за відгук та за те, що обрали наш магазин вдруге. Ми дуже вдячні за Вашу довіру та високу оцінку нашої роботи. Раді, що Ваші враження від покупки такі ж гарні, як і 7 років тому. Ми намагаємося підтримувати високий стандарт обслуговування для наших клієнтів. Ваш вибір Xiaomi є відмінним, і ми сподіваємося, що новий смартфон також повністю вас задовольнить. Якщо у вас з'являться будь-які питання чи потреба у додатковій інформації, будь ласка, звертайтеся до нас. Дякуємо за рекомендацію, і ми з нетерпінням чекаємо на подальшу співпрацю з Вами.
Dmytro рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 40mm Black (SM-R930NZKA), Замовлення №53421

Швидко передзвонили для підтвердження замовлення. Ціна, гарантійний, чек, строк доставки - все відповідає заявленим. Рекомендую
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Вітаємо Вас, Dmytro. Дякуємо за позитивний відгук! Ми завжди прагнемо забезпечити найвищий рівень обслуговування і порадувати клієнтів швидкою доставкою. Для нас важливо, щоб кожний клієнт був задоволений. Якщо у Вас виникнуть будь-які додаткові питання чи Ви потребуватимете допомоги в майбутньому, звертайтесь до наших менеджерів - вони завжди допоможуть.
imCinnamonBun рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Samsung Galaxy A54 5G (8+256Gb) Lime (A5460), Замовлення №53729

Все прийшло швидко і вчасно. Всім задоволений. Дуже вдячний)
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня. Щиро вдячні за позитивний відгук. Приємного користування. Turn On Tomorrow!
Vitalii Foia рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 5 Sunny Snow White (BHR7628GL/BHR7626CN), Замовлення №53734

Оперативно обробили замовлення і навушники по якості дуже круті з уразуванням такої ціни
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Віталій. Чудові бюджетні навушники. Відмінний вибір, якщо потрібні брендові якісні вуха за невеликі гроші. Нехай радують Ваш слух кожен раз.
Діма рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Чохол для телефону, Замовлення №310473

Сервісом та товаром задоволений на "5+". Рекомендую.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Дмитро. Подякували) Сподіваємось, що чохол задовольнив усі вимоги.