Руслан Копыл рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Бойер , Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Steatite Cube WI-FI ES-VM 150 S4 C2 WD (2400W) white (871232), Замовлення №Непомню

Все пройшло добре, гарантія від вироника, та доставка товару пройшла супер, я вже раніше щось купував в Венконі, але не через Hotline , тако ж задоволений був покупкою , ( кажись ветилятор в ванну)
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо, Руслане! Дякуємо за Ваш відгук і прикріплене фото. Це корисно для інших клієнтів. Звертайтесь до нас ще!
Світлана Чех рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Кухонна мийка Franke Basis BFG 611-62 114.0272.580, Замовлення №20450812216549

Дуже дякую! Рекомендую всім дуже. Доброзичливість, оперативність, професіоналізм, швидкість. В мене була складна проблема з поверненням. Вирішили дуже швидко.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добридень, Світлано! Ми раді, що Ви залишились задоволені якістю роботи нашого магазину Vencon. Ми вирішуємо задачі будь-якої складності. Звертайтесь за потреби до нас знову!
SERG Petrunik рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Електрорадіатор Optimax Низькопідлоговий на 5 секцій, Замовлення №94844

замовляв електрорадіатор оптімакс низькополий, прислали аналог (як по характеристикам так і по ціні, різниця в габаритах) замовленого, про що попередньо не повідомили але завдяки службі підтримки клієнтів питання швидко вирішено
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день! Нам шкода, що сталася така ситуація. Тому вдячні Вам за розуміння і позитивний відгук про співпрацю.
Andrii Fedai рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Душова система Hansgrohe Crometta S 240 27320000, Замовлення №93045

Були деякі проблеми з чеком і гарантійним талоном, але вдалось оперативно вирішити. Подяка менеджеру Олександру
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добри день! Вибачаємось за труднощі, з якими Ви зіткнулися. Ми завжди готові допомогти клієнтам, щоб співпраця з нами була макимально комфортною.
Олег Vn рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Фільтр для питної води з системою зворотного осмосу Aquafilter FRO8JGMP, Замовлення № ЕКТ00030489

Дякую за швидкий та приємний сервіс
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добридень! Ми вдячні за Ваш коментар! Нехай фільтр для питної води прослужить вам багато років!
Anatoliy Kiev рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic O'PRO Slim PC 50 (841179), Замовлення №1025

Товаром и обслуживанием доволен. Рекомендую.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо, Анатолію! Ми пропонуємо не тільки якісний товар, а і своєчасний гарантований сервіс, щоб водонагрівач радував Вас якнайдовше, тож всі роботи проводимо на совість.
Максим Юрко рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Кухонна витяжка Elica Elite 14 LUX BL/A/60, Замовлення №93675

І товар і магазин рекомендую.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добридень Максиме! Дякуємо за замовлення кухонної витяжки бренду Elica у нас. Ми раді, що Вам все сподобалось, було приємно отримати позитивний відгук. Звертайтесь до нас ще.
Ed рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Джерело безперебійного живлення RCI PS12238W, Замовлення №93559

Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо! Ми вдячні за Ваш відгук, користуйтеся придбаним у нас ДБЖ із задоволенням!
Kum_ua_ рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Батарея універсальна Baseus Bipow Digital Display 10000mAh 20W Black, Замовлення №518490

Рекомендую)
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи!
Jeka Jeka рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Котел газовий стандартний Ariston CARES S 24 (3301637), Замовлення №Замовлення БВМ00002509

Купив газовий котел Ariston разом зі встановленням. Все пройшло чудово і у вказані строки. Була невелика проблема з запуском котла, зв?язався з відділом сервісу, спеціаліст приїхав і усунув проблему на протязі години-півтори. Чудовий магазин і сервіс, буду рекомендувати друзям і Вам рекомендую.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день! Дякуємо Вам за теплі слова і відгук про роботу нашого магазину та монтажної бригади! Стараємось створити зручні умови для наших клієнтів!