Олег Семенів рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Фільтри до рекуператора PRANA, Замовлення №106932

Чудовий магазин, користуюся його послугами вже більше 4 років. Все супер
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день! Ми раді, що Ви високо оцінили якість нашого обслуговування і вже не в перше довіряєте нам. Такі відгуки дійсно надихають нас робити ще більше і ще краще!
un1ocker рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Vents 125 K1, Замовлення №EKT00004262

Чудовий витяжний вентилятор. Відвантажили у обіцяний термін. Дякую магазину.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо! Завжди раді чути, що Клієнти задоволені сервісом нашого магазину, ми щиро вдячні за довіру.
Lesya333 рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Стіновий припливний клапан (рекуператор) ASPIRA Ecocomfort 100 RF ErP (AP19987), Замовлення №БНВ00000923

Дуже ркуомендую цей магазин, як надійний і відповідальний. Я неодноразово купляла в ньому провітрювачі, рекуператор, вентилятори. З установкою. Хлопці виконують роботу якісно, вчасно. Одного разу в нас було спірне питання. І якеж було моє здивування, коли від мене не відмахнулися, а допомогли саме розібратися і ВИРІШИЛИ спір найкращим чином для мене. ДУЖЕ ВДЯЧНА! ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ! Це рідкість на сьогоднійшій час.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добридень! Дякуємо Вам за щиру рекомендацію, нам дійсно приємно коли до нас повертаються клієнти знов і знов, адже саме це говорить про високу якість нашої експертності, обслуговування, товару тощо. Авжеж ми завжди беремо до уваги будь-які питання, які виникають, і намагаємось допомогти з ними розібратись якнайкраще. Тож чекаємо Вас з новими зверненнями!
Анастасия Бурбело рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Venkom, Картридж Ecosoft 1-2-3-4 для фильтров RObust PRO CHVROBUSTPRO Детальніше: https://vencon.ua/ua/prod, Замовлення №ЕІР00000418

Швидка доставка, привітний консультант все пояснив і швидко оформив))
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Анастасіє, добрий день! Ми раді Вашій рекомендації і щиро задоволені, що Вам все сподобалось в процесі співпраці з нами. Наші експерти завжди раді допомогти з вибором необхідного товару, тож звертайтесь до нас ще.
Дмитро Апілат рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Кухонна машина Kenwood KHC29.P0SI, Замовлення №Замовлення ЕКТ0000271

Все чудово. Магазин працює як годинник. Доставка так само. Усі ввічливі і точні. Товар якісний. Жодних претензій, дружина задоволена кухонною машиною. Дякую
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Дмитро, ми щиро раді такому відгуку. Нехай придбана кухонна машина буде надійним помічником на кухні вашої сім'ї. Звертайтесь до нас ще.
Vadym Zakharchuk рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: комплект для під`єднання кухонної витяжки, Замовлення №ЕКТ00002332

Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо, Вадиме! Дякуємо за рекомендацію нашого магазину. Стараємось робити все найкраще, щоб було зручно з нами співпрацювати.
Никончк Віктор рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Решетка Вентс МВМПО 155 Р, Замовлення №ЕКТ00001270

Регулятор в решітці поламаний. Фіксатор валявся окремо в загальній упаковці, так якби його доклали. А ще купував по знижці скотч алюмінієвий, так його зовсім мало мовби це залишок. Проблему оперативно виішили.заміною на нові.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день, Вікторе! Приносимо наші вибачення за незручності, які виникли при отриманні замовлення. Ми вже прийняли всі необхідні міри, щоб такого більше не траплялося. Дякуємо Вам за чесний відгук, це дуже цінно для нас!
Андрій Василина рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний LEOV LH Slim Dry 50, Замовлення №98777

Швидко зв?язались після замовлення і через месенджер, сказали коли товар зможуть доставити(замовляв доставку від магаину напряму) і запитали чи підходить строк доставки. Також запитали коли зручно буде отримати по часу, кур?єр набрав за годину +- до того як доставив, попередивши що буде протягом години, приїхав в домовлені часові рамки. По сервісу все сподобалось, з товаром проблем нема.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Дякуємо, що звернулись до наших експертів з приводу придбання накопичувального водонагрівача. Завжди раді відгукам, адже для нас це дуже цінно!
Максим Галицький рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Витяжний вентилятор AirRoxy Planet Energy 80 S, Замовлення №102444

Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день, Максиме! Ми вдячні за Ваш позитивний відгук і за довіру Vencon!
Антон рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Кухонна машина KitchenAid 5KHMB732EER, Замовлення №00033429

Заказал в этом магазине.Перезвонили быстро.Заказ отправили оперативно.рекомендую к покупке.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Антоне, дякуємо Вам! Обов'язково звертайтесь ще! Завжди проявляємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Користуйтесь придбаним міксером із задоволенням.