27 лютого 2015

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Швидкий вихід на зв'язок. Гнучка система розрахунку. Ціна низька. Товар отримав швидко. Оцінка відмінно.
Відповідь представника «NEO24»
Марк, дякуємо, що скористалися послугами нашого магазину. Приємно працювати з приємними клієнтами. Запрошуємо у майбутньому до співпраці)))
Vasilisk рекомендує цей магазин
23 лютого 2015

Заказал монитор, запросили предоплату для начала обработки заказа, обработка заказа 5 дней, меня все устроило, оформил доставку в Бровары наложным платежем. все доставили в срок, цена как была на момент заказа такой и осталась, что при нынешних скачках, очень редкое событие, и я очень сомневался, что вообще сделка состоится... Спасибо большое, только положительные эмоции.
Відповідь представника «NEO24»
Дякуємо, що скористалися послугами нашого магазину. Приємно працювати з приємними людьми! Запрошуємо у майбутньому до співпраці)))
19 лютого 2015

Сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня Євгеній! Перш за все просимо у Вас пробачення, що не повідомили про тонкощі доставки і Ви потратили свій дорогоцінний час. Справа в тому, що компанія МістЕкспрес не надає таких послуг і ми не мали можливості Вам цього запропонувати. Дякуєм Вам за Ваш аргументований коментар, наступного разу, така ситуація не повториться. З повагою колектив NEO24
Onim Alek рекомендує цей магазин
17 лютого 2015

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Відповідь представника «NEO24»
Onim Alek, дякуємо вам, що стали клієнтом нашого магазину, та одним з перших повірили в нас. Бажаємо гарного та приємного вам користування приладом та запрошуємо до співпраці у майбутньому=)
Гість
Покупал акустику .Приняли культурно заказ. в сроки отправили. Спасибо все понравилось. Очень приятно. Цены на момент заказа. Рекомендую
15 березня 2015 Відповісти