7 квітня 2015

Роботою магазину задоволений. Чіткі, короткі відповіді по суті. Порадувала наявність товару, що і було вирішальним фактором для купівлі. Та й ціна абсолютно конкурентноспроможна і адекватна. З менеджером можно уточнити всі технічні моменти і найголовніше кінцеву ціну товару. Дякую.
Відповідь представника «NEO24»
Дякуємо, що скористалися послугами нашого магазину. Запрошуємо у майбутньому до співпраці:)
24 березня 2015

Купив: Кухонний комбайн Bosch MCM68885

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, відвантаження товару, сервісна підтримка

Супермега магазин - быстро, оперативно, товар-качественный! Спасибо! С Вами приятно иметь дело. Есть отзывы о товаре на самом сайте, что немаловажно при выборе. Отправка - очень оперативно.
Відповідь представника «NEO24»
bylgacoff, дякуємо вам за співпрацю. Гарного вам користування товаром))
Iraida рекомендує цей магазин
24 березня 2015

Приємно вражена роботою колективу "NEO - 24".Отримала лаконічну,обгрунтовану відповідь на всі поставленні мною питання щодо характеристик товару .Доступна ціна і зручний спосіб замовлення.Товар доставлений у визначений термін ,без пошкоджень.Дякую працівникам магазину за хороше і професійне обслуговування,що в наш час зустрічається дуже рідко.Рекомендую.
Відповідь представника «NEO24»
Iraida, дякуємо вам, що працювали разом з нами. Приємного вам користування товаром, і запрошуємо до співпраці в майбутньому))
23 березня 2015

Купив: Цифровий диктофон OM System VN-732PC 4GB (V405241SE000), Замовлення №469

Всё на лучшем уровне. Ребята работают отлично! Несмотря даже на нюанс маленькой предоплаты для заказа товара. Можно без проблем заказывать на доверии.
Відповідь представника «NEO24»
Юрій, дякуємо вам за замовлення. Приємного користування і сподіваємось на співпрацю у майбутньому.
Giver рекомендує цей магазин
22 березня 2015

Замовив в даному магазині електронну книгу. Хороша робота менеджера. Зручна оплата. Доставка в терміни вказані на сайті. Рекомендую до співпраці.
Відповідь представника «NEO24»
Дякуємо за співпрацю. Приємного вам користування приладом і запрошуємо до співпраці у майбутньому)
20 березня 2015

Отличный магазин , работа менеджера превосходная, сразу перезвонили, все уточнили , на следующий день товар пришол. Сказать , что довольна- это ничего не сказать, очень довольна товаром и работой менеджера!!! Так держать!! Рекомендую всем магазин.
Відповідь представника «NEO24»
Дякуємо за покупку і позитивний відгук! Сподіваємося і надалі бачити Вас в числі наших покупців.
18 березня 2015

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Відповідь представника «NEO24»
Олег, вдячні, що вибрали саме наш магазин для покупки і велике спасибі за відгук про нашу роботу.
vit рекомендує цей магазин
12 березня 2015

Відповідь представника «NEO24»
Vit, Дякуємо Вам за відгук!
1 березня 2015

Хороший магазин. Порадовало то что когда курс вырос, цена не изменилась.
Відповідь представника «NEO24»
Дякуємо, що скористалися послугами нашого магазину. Запрошуємо у майбутньому до співпраці)))
Дмитро не рекомендує цей магазин
28 лютого 2015

Не актуальные цены.
Відповідь представника «NEO24»
Добрий день! Приносимо свої вибачення, але у зв'язку із нестабільністю курсу могла відбутись ця розбіжність, оскільки час синхронізації нового прайсу складає до 60хв.