Stasia не рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Бамбук Lucky Tower, кала , Замовлення №170039084276

Замовила 3 товари. Було 8 дзвінків з магазину. Повідомлення про необхідність оплати, хоча оплата була зроблена одразу при замовлені. На сайті було написано, що кала в наявності… виявилося, що її немає. Бамбук прийшов з жовтим листям. Подзвонили, що прийшла кала і її пакують. На наступний день подзвонили і сказали, що кала є тільки іншого кольору.
Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Ми враховуємо кожне зауваження та намагаємося бути об’єктивними у вирішенні проблеми. Дякуємо Вам за звернення. Бачимо, що наші менеджери зв'язалися з Вами.
Джавеліна Гулько не рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: хурма віргінська, Замовлення №170022479461

Відповідь представника «Agro-Market»
Ми працюємо чесно, на совість. Розуміємося з кожною проблемною ситуацією і завжди намагаємося знайти оптимальне рішення. Офіційний канал зв’язку відділу турботи про клієнтів - це info@agro-market.ua
Yanana рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Гортензія крупнолисна mix, Лімітована серія , Замовлення №169077289372

Замовила в Агро-маркеті дві крупнолисні гортензіі з лімітованої серії. Ціна на саджанці була дуже гарна ,оскільки це мікс та вже без квітів( 169077289372). Замовлення отримала швидко. Саджанці гарної якості,багато нових бруньок.На наступний рік буде квітнути.Серія лімітована тож очікую чогось гарного та надзвичайного. Усім задоволена.
Представник магазину «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Дякуємо за приємні слова, це дуже приємно. Ми намагаємося стати кращими. Ваша підтримка додає сил рухатися у правильному напрямку. До зустрічі на сторінках нашого сайту.
4 листопада 2023 Відповісти
Валентина Галанина не рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Растения , Замовлення №168175625838:167991890737

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Agro-Market»
LevSha design не рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Хотів купити: Генератор дизельный Hyundai DHY7500LE (5,5-6 кВт)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Нам прикро, що так сталося, але ми раді що отримали від Вас зворотній зв’язок і маємо можливість у всьому розібратися. В умовах акції зазначено : Акційна ціна діє тільки для товарів у котрих є залишок. У період проведення акції ціни на товари можуть змінюватися без додаткового попередження протягом дня. Оформлюючи замовлення у нашому магазині, Ви погоджуєтесь з нашими умовами. Нам дуже шкода що виникла така ситуація та негативне враження про наш магазин. Товар закінчився на складі, тому можливо замовити лише по повній вартості.
Пчеловед не рекомендує цей магазин
16 липня 2023

Купив: Фундук каталонія, Замовлення №356742

Замовляв вісім саджанців фундука різних сортів. Всі виявилися звичайною ліщиною. Дуже шкода свого витраченого часу та невиправданих надій.
Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Ми бачимо Ваш відгук, і стурбовані цією ситуацією, тому що по нашим даним ми не отримали від Вас звернення до Гарантійного відділу. Наш офіційний канал зв’язку info@agro-market.ua або 0 (44) 333-49-12. Це вірний спосіб зафіксувати скаргу так, щоб ми її одразу побачили і прийняли усі можливі заходи, щоб вирішити питання. Будь ласка надайте контактні данні (номер замовлення/телефону/е-мейл), або зверніться до нас, якщо так зручніше. За наданним Вами номером замовлення, описаних саджанців в замовленні немає .
pavlushenkoa не рекомендує цей магазин
9 липня 2023

Купив: Яблуня «Пітмастон» Черешня жовта , Замовлення №167947758750

Представник магазину «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Дуже шкода що у Вас виникло негативне враження про наш інтернет магазин . Вам були наданні відповіді на звернення . Нажаль від Вас відповіді ми не отримали . За запитом магазин перевірив момент складаня ,та виявив що з нашої сторони замовлення було скомплектованно повністью . Необхідно при отриманні посилки обов'язково оглянути і у разі невідповідності скласти акт на пошті. Лист на пошту ми Вам продблювали від 31.03,перевірте папку "спам" иноді листи потрапляють в іншу папку.
15 липня 2023 Відповісти
Татьяна не рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Троянда англійська «Catalina» (саджанець класу АА +) вищий сорт 1 саджанець в упаковці, Троянда дрібноквіткова (спрей) , Замовлення №167999581454

Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Дуже шкода що у Вас виникло негативне враження про наш інтернет-магазин. Ми працюємо на основі нашої гарантійної системи, пункти якої викладені на сайті в розділі гарантія та публічної оферти. Заміні або компенсації підлягає посадковий матеріал, звернення по якому Ви відправили протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Якщо звернення не було отримано, це є підтвердженням одержання спочатку якісного посадкового матеріалу. Оформлюючи замовлення в нашому магазині, Ви погоджуєтесь з нашими умовами. З данними умовами можливо ознайомитись у публічній оферті: Пункт 8.1.4. Здійснити повну або часткову компенсацію бонусними гривнями вартість рослини згідно з п. 8.4.2. та п. 8.4.3. у разі належного доказу Покупцем пересорту, невідповідності Товару сорту та/або виду, а також після цвітіння або плодоношення.
Особливо дратує магазин тим, що після замовлення телефонували щотижнево і пропонували у них щось купити.
4 липня 2023 Відповісти
Roksolana Petrovska не рекомендує цей магазин
25 червня 2023

Купив: Штамбова малина, Замовлення №168438700805

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «Agro-Market»
Дуже шкода що у Вас зявилось таке враження про наш інтернет-магазин. Модерація відгуків на нашому сайті здійснюється протягом 14-ти робочих днів. Магазин публікує як позитивні так і негативні відгуки. Ми працюємо на основі нашої гарантійної системи, пункти якої викладені на сайті в розділі гарантія та публічної оферти. Заміні або компенсації підлягає посадковий матеріал, звернення по якому Ви відправили протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Якщо звернення не було отримано, це є підтвердженням одержання спочатку якісного посадкового матеріалу. В разі виключення Вам нараховано компенсацію бонусами в особистий кабінет, за чотири малинових дерева.
Светлана Светлана рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Купив: Троянда чайно-гібридна , Замовлення №166988606439

Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Про те, хочемо подякувати, що дали нам знати про складнощі з замовленням і можливість виправитись. З Вами зв’яжеться наш співробітник з відділу Турботи Про Клієнтів. Ми обов’язково приймемо усі можливі заходи, щоб вирішити цю ситуацію.
21 червня 2023 Відповісти