Ирина Хаща не рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Купив: Полуниця ремотантна, Замовлення №168650610935

Це жах. Просто додаю фото. Без коментарів
Відповідь представника «Agro-Market»
Anatoliy Proskurovitch не рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Купив: Насіння, Замовлення №167562789043

Придба в 14 позицій товару. 8 (вісім!) не дали схожості. Ось їх перелік: 1. 10127 Перець "Етюд" ТМ "Весна". 2. 10791 Морква "Червона довга без серцевини" ТМ "SEDOS". 3.13362 На вагу Цибуля "Халцедон" ТМ "Весна". 4. 15388 Томат "Виноградний" ТМ "Весна". 5. 18985 Томат "Де-барао царський червоний" ТМ "Весна". 6. 22671 Морква "Каротину" ТМ "SEDOS. 7. 32405 Томат "Хурма" (Великий пакет) ТМ "Весна". 8. 51035 Перець "Гладіатор" ТМ "Весна". Виходячи з цього нікому не раджу цей магазин.
Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Проте, хочемо подякувати, що дали нам знати про складнощі з замовленням і можливість виправитись. З Вами зв’яжеться наш співробітник з відділу Турботи Про Клієнтів. Ми обов’язково приймемо усі можливі заходи, щоб вирішити цю ситуацію. Для розгляду даної ситуації надайте будь ласка фото місця де було висаджене насіння, для скорішого вирішення.
Astra nePion не рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: Виноград , Замовлення №167751483338

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Про те, хочемо подякувати, що дали нам знати про складнощі з замовленням і можливість виправитись. За цим замовленням Ви не зверталися до відділу гарантії, офіційного каналу зв'язку відділу гарантії info@agro-market.ua. За іншими замовленнями яким Ви зверталися Вам було повернено кошти та здійснено перенаправлення насіння.
Tatiana Koshliakova не рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Купив: Грунтосуміш, Грунтосуміш, Буддлея Давида суміш ТМ, Венідіум, Дельфініум, Замовлення №167887528815

Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Просимо вибачення за незручності, передали інформацію до технічного відділу.
Vladislav Ovod не рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: TDS метр HM Digital солемір, Замовлення №0967519205

Продали китайський підроблений EC метр, при тому що на фото та в описі використовують ТМ оригінального HM Digital. Товар не співпадає з заявленим.
Відповідь представника «Agro-Market»
adre adre не рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Купив: Орхидея, Замовлення №111111

Сподобалося: відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Товар не соответствовал заказу. Заказывала орхидею с крупными цветами, пришла орхидея мини
Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Проте, хочемо подякувати, що дали нам знати про складнощі з замовленням і можливість виправитись. Пересорт трапляється. Ми розбираємося з кожним випадком індивідуально. Це може трапитись і в разі неуважності співробітника, або ж помилка постачальника. Ми прагнемо вирішувати усі скарги, щоб наприкінці розгляду кожен клієнт залишився задоволеним співпрацею з нами. Будь ласка, зверніться на пошту info@agro-market.ua У листі вкажіть що саме не так і прикрепіть фото товарів.
Rodger не рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Хотів купити: Малиновое дерево

Третий день молчат!
Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Дуже шкода що у Вас зявилось таке враження про наш інтернет-магазин. Під час високої сезонної завантаженості, усі звернення та замовлення обробляються у порядку черги.
Алена Голишевская не рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Магнолія дженни, Суланж, Замовлення №168309525440

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Приносимо свої вибачення за цю ситуацію. Ми прагнемо вирішувати усі скарги, щоб наприкінці розгляду кожен клієнт залишився задоволеним співпрацею з нами. Будь ласка, зверніться на пошту info@agro-market.ua, ми надаємо гарантію на якість товару та сортність. У листі вкажіть що саме не так і прикрепіть фото товарів. Ми вирішимо питання якнайшвидше. Магазин надає можливість перевірки товару перед отриманням, якщо товар Вас не влаштовує Ви можете відмовитися від товару.
Дайте відповідь чому мій відгук не був опублікований у Вас на сайті? А то ви майстри відправляти на свої сайти і посилання. Ви спочатку відповідь надайте на моє питання.
15 травня 2023 Відповісти
Представник магазину «Agro-Market» відповів на коментар Алена Голишевская
Модерація відгуків на нашому сайті здійснюється протягом 14-ти робочих днів. Магазин публікує як позитивні так і негативні відгуки. Наш магазин відкритий для вирішення всіх ситуацій, якщо у Вас виникла проблема з товаром, будь ласка, зверніться до нас на електронну пошту, для вирішення цієї ситуації.
19 травня 2023 Відповісти
Юлія Гайдар не рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Квіти, Замовлення №166 301 3646 51

Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Приносимо свої вибачення за цю ситуацію. Ми прагнемо вирішувати усі скарги, щоб наприкінці розгляду кожен клієнт залишився задоволеним співпрацею з нами. З Вами зв’яжеться наш співробітник з відділу Турботи Про Клієнтів. Ми обов’язково приймемо усі можливі заходи, щоб вирішити цю ситуацію.
Володимир Лятомський не рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Купив: Саджанці полуниці, плющ, Замовлення №168279347481

Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Про те, хочемо подякувати, що дали нам знати про складнощі з замовленням і можливість виправитись. З Вами зв’яжеться наш співробітник з відділу Турботи Про Клієнтів. Ми обов’язково приймемо усі можливі заходи, щоб вирішити цю ситуацію.
Як і передбачалось, саджанець плюща майже зовсім перетворився на гербарій, почали відвалюватись сушені листя...нажаль фото тут ніяк більше додати, половину саджанців полуниці вдалось виходити, інша половина без листя та коріння не пережила \"лихої долі\". Тепер не впевнений, що це насправді той ремонтанний сорт, який замовляв...підросте-подивлюсь. Телефонувала представниця магазина, пропонувала якісь гарантійні дії, скажімо бонуси. Але судіть самі, кому потрібен мотлох зі знижкою?)) Краєм ока переглянув відгуки з 2016 року - нічого нового не відбулось...ті ж самі проблеми. Шановні продавці, бажаю вам здоров\'я і сил в прагненні виправити цю ганебну ситуацію, яка тягнеться продовж багатьох років. А якщо справді хочете мати зворотній зв\'язок від покупців - приберіть обмеження на відгуки у себе на сайті і отримаєте реальну картину. Зараз можливо залишити тільки багатозіркові відгуки, а зауваження від обурених покупців не проходять модерації... чи може я помиляюсь?)).
12 травня 2023 Відповісти