Voloshka рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 8 Graphite Black (BHR7165GL), Замовлення №15589392

Рекорд швидкості доставки по Київській обл. - в 10:01 замовив, в 15:47 в поштоматі) Дякую)
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Дякуємо за те, що можете рекомендувати наш магазин! Нам дуже приємно, що Вам все сподобалось. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Володимир Горда рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Пральна машина автоматична Beko WUE6626XBCW, Замовлення №15580634

Магазин класний, 5 років купую в ньому побутову та іншу техніку. Доставка завжди на висоті, швидко і якісно. Завжди рекомендую магазин друзям та знайомим.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Віталя Куценко не рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12G, Замовлення №15573876

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Юлія Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Якщо таке саме вирішення як і оператори сказали, потрібно було на новій пошті дивитись а тепер це ваші проблеми
16 лютого 2024 Відповісти
двічи телефонували, ну це зайняло в них по 5 сикунд, не встиг з кишені дістати і після того ніхто зімною не звязувався для вирішення питання
17 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «ФОКСТРОТ» відповів на коментар Віталя Куценко
Добрий день, на жаль, наші фахівці не змогли до Вас додзвонитися, надішліть, будь ласка, фотографії відеокарти на нашу електронну пошту: info@foxtrot.com.ua, та в темі листа вкажіть номер запиту: 2856246. Дякуємо, очікуємо на листа.
18 лютого 2024 Відповісти
Vladyslav Dubovyi не рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Планшет Самсунг, Замовлення №15571517

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Оксана Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Silent Bob рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Водяне охолодження ID-COOLING FROSTFLOW X 240 LITE, Замовлення №15435650

Замовив через сайт без проблем, додатково не названював. Безкоштовна доставка у магазин, фіскальний чек електронний. Додатково використав бонус код на 200 грн, що і стало головним аргументом для покупки саме тут. Товар прийшов новий, усі пломби на місці, консультант сам запропонував подивитися.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Дякуємо за те, що можете рекомендувати наш магазин! Нам дуже приємно, що Вам все сподобалось. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Антон Гоцюк не рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Телевізор Hisense 55U8KQ, Замовлення №#15500013 від 07 січня 20

Не рекомендую фокстрот для покупок!!! Обов?язково перевіряйте чи товар не був у ремонті!!! Після замовлення надзвонювали з фокстроту, хоча було зазначено, що передзвонювати не потрібно. Телефонували щоб уточнити чи вітринний зразок мене влаштує? Розповідали, що стоїть з грудня! І з ним все ок! Погодився. При отриманні було виявлено пошкодження, відсутність будь-яких захисних плівок, а також сліди ремонту!!!
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Влад Іванов рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Варильна поверхня ELECTROLUX KGS6436RK, Замовлення №№15453440

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

За рахунок акцій можна купити по прийянятній ціні. Але доставку затримали на 2 дні.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Дякуємо за те, що можете рекомендувати наш магазин! Нам дуже приємно, що Вам сподобалось. Перепрошуємо за затримку доставки. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Ірина. Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Покупатель789 не рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Хотів купити: Карта памяти KINGSTON microSDXC 128Gb Canvas Select+ A1 (R100/W85) (SDCS2/128GBSP)

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Boris52 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 грудня 2023

Хотів купити: Телевізор Thomson 24HA2S13

Заказ 15441369, заказал это телевизор, Thomson 24HA2S13 по акции, 21.12.23. доставка в пункт выдачи 27.12.23. при осмотре оказалось, что прислали телевизор Thomson 24HD2S13, а это уже совсем другой телевизор.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Еще до нового года проблема решена. Заказ переоформили и 31.12.23 года получил телевизор, который заказывал и по акционной цене. Спасибо, теперь могу рекомендовать этот магазин. Ошибки бывают и приятно, что их исправляют.
1 січня 2024 Відповісти
Елена Матвиенко не рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Хотів купити: Мастер сервіс

Доброго вечора. Люди навіть незамовляйте послугу "Майстер Сервіс UP". Тому,що потім Ви не зможете розрахуватися за свою покупку,якщо не настав страховий випадок. В умові договору написано,що можна списати сумму страхування 100%,а в кінцевому результаті Фокстрот хоче списать всього 50% ,або щоб я купила товарів на 3400,щоб списать 1699грн. Я дуже не задоволена сервісом,більше нікому зі знайомих не буду рекомендувати цей магазин Фокстрот!!
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо. Приносимо вибачення від імені компанії за данний інцидент та негативні ємоції. Будь ласка, напишіть нам всі подробиці і Ваш контактний номер телефону, за яким можливо буде надати зворотний зв'язок на info@foxtrot.ua З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353