Федор Ткаченко рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 8/256GB Black, Замовлення №16540

Зв'язались швидко, відправлено через пару годин після оплати, товар відповідає заявленому, ціна актуальна. Рекомендую магазин.
Артем Мягкий рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №16407

Доброго дня, рекомендую цей магазин, все сподобалося. Купував планшет гарантія, чек, товарний вид продукта ідеальний, заводська плівочка, швидкість доставки. Я задоволений
Philin рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Планшет OnePlus Pad 8/128GB Wi-Fi Halo Green (5511100005), Замовлення №16325

voca955 рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G, Замовлення №1069811824

Ваш магазин та продавці мені дуже сподобалися. Я відразу вибрав помилково не той товар, що я хотів, але продавці мене поправили і я залишився дуже задоволений цим товаром. Спасибі вам!
Ingmar рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Samsung Galaxy S23+ 8/512Gb SM-S916BZKD (Phantom Black), Замовлення №1

Магазин працює на найвищому рівні: можна зателефонувати і отримати всі потрібні консультації. Товар відправлено в найкоротші строки. Телефон новий, оригінальний. Я абсолютно всім задоволений і рекомендую даний магазин!!!
Blank рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow, Замовлення №16272

Slava Granyuk рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Xiaomi 13T 12/256GB Meadow Green, Смартфон Xiaomi 13T 12/256GB Meadow Green, Замовлення №23

Впервые покупал в этом магазине. Остался очень доволен. Продавцы супер. Товар отправили быстро. Рекомендую к сотрудничеству!
vicdoom рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 GB, Замовлення №16215

Відправили швидко, все працює як треба. 5 зірочок.
Yonik рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 13T Pro 12/512GB Black, Замовлення №111555

Придбали телефон. Привезли того ж дня ввечері. Нажаль телефон не підійшов, і кур'єр забрав вже наступного дня без проблем! Дуже рекомендую магазин.
Нагризоліч рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds2 Pro Bora Purple (SM-R510NLVA), Замовлення №16134

Замовив, відправили в той самий день, на наступний день отримав на пошті. Ціна та наявність актуальні, навіть надіслали заповнений гарантійний талон, що при купівлі онлайн є рідкістю. Товар перевірив, все працює, роботою магазина задоволений.