Максим Максименко рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB Bubblegum Blue, Замовлення №15511

Заказ приняли и выполнили быстро . Но по прибытии коробка оказалась вскрытой и зарядка оказалась китайской с переходником , хотя сам смартфон и коробка европейской версии . Осадок неприятный . И пользоваться зарядкой через костыли неудобно, торчит сильно и болтается ...
Алена Кириловец рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 8/128GB Polar White, Замовлення №*****

З магазином домовилися і в кінці кінців прийшли до логічного завершення. Повернули кошти повністю за телефон. Не маю претензій.
Стас Крамарчук рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Sony PlayStation 5 Digital Edition 825Gb, Замовлення №№15479

Все супер! Хоч консоль і була для внутрішнього ринку Японії, а що я хотів за саму низьку ціну на ринку))? Тем не меньш 12 місяців гарантії я отримав.
Anton Karpov рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 8/256GB Graphite Gray, Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Black (BHR7118GL), Замовлення №15384

Гарний магазин, швидко прийняли замовлення і відправили поштою. Вся інформація на hotline була актуальною. Замовляв смартфон та навушники, все добре. Користуюся вже кілька тижнів без нарікань. Рекомендую цей магазин, тут сміливо можна робити замовлення.
Ааз Мандиус рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Смартфон Blackview Oscal S60 3/16GB Orange, Замовлення №20450695737905

Отличный магазин, рекомендую. Отправили телефон быстро, товарный чек положили. Телефон в заводской упаковке, открыл, всё прекрасно работает. Цена лучшая.
Смартфон хорош.

Aнатолій Федисько рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Xiaomi11T , Замовлення №15012

Рекомендую.
Lozinskiy не рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Хотів купити: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch5 44mm LTE Sapphire with Sapphire Sport Band (SM-R915NZBA)

Замовлення 15361. Ціна не відповідає зазначеній на сайті. Написали у Viber, що це людський фактор. Потім вудалили своє повідомлення та надіслали смс, що вибраний товар неможливо замовити.
Oksana Kh рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/128GB Graphite Gray, Замовлення №15263

Ввічливий персонал та швидка відправка. Товар відповідає замовленню. Приємні ціни. Дуже задоволена замовленням саме в цьому магазині. Рекомендую.
Ольга Шостак рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Nokia X20 8/128Gb (Nordic Blue), Замовлення №Заказ №15243

Рекомендую. Моє замовлення було виконано швидко. Ціна одна з найнижчих серед інших магазинів, швидка відправка. Товарний чек і гарантія присутні. Перед оформленням заказу я уточняла комплектацію, мені підтвердили наявність зарядного блоку. Але при отриманні його не виявилося. З'язавшись з представниками вони сказали, що ці моделі виробник перестав укомплектовувати зарядними блоками. Магазин запропонував за власний кошт купити та відправити мені блок. Це було приємно.