Bohdan “Bogatyr4ik” Hrytsenko не рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Дисплей samsung a750, Замовлення №№ 158857

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Нам дуже прикро, що ви зіткнулися з даною ситуацією. Щодо доставок за Ваш рахунок, бачимо, що ми повернули вам кошти за обидві доставки ще на початку червня на картку Гриценко В. В., і вибачилися за дану ситуацію.
lexx lexx не рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Хотів купити: Акумулятор для смартфона PowerPlant Xiaomi Mi Max / BM49 (4760 mAh) (SM220106)

Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день! Просимо вибачення за надану незручність. Ми взяли до уваги всі Ваші зауваження, які Ви вказали. На жаль, через ситуацію в країні логістика не така, якою була до війни. Постараємося побудувати роботу так, щоб замовлення виконувались якнайшвидше і, звичайно, якісно.
Игорь Никвас не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 червня 2023

Купив: Компьютерная мышка Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed , Замовлення №195808

Написав негативний відгук на товар. Відгук так і не з'явився на сайті через тиждень.
g.kolomytsev не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 червня 2023

Купив: Клей для екрану телефону силіконовий ZHANLIDA B-3000 3мл, в тюбику з дозатором, Замовлення №132502

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Приносимо вибачення. Ми будемо працювати над перевіркою якості товару. З вами зв'яжеться менеджер для уточнення вашої ситуації. Ми докладемо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволеними наступного разу.
Магазин повернув вартість непридатного товару, а я повернув магазину те, що лишилось від товару. Сподіваюсь магазин візьме за правило реагувати на скарги покупців на етапі звернення до колл центру магазину, і не змушуватиме витрачати час на оприлюднення цих скарг. Дякую Hotline за ефективний інструмент.
23 червня 2023 Відповісти
Olexey рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Соединитель патч-кордов Atcom 1+1 RJ45 UTP, Замовлення №136375

Доброго. Останнім часом почали телефонувати по кожному заказу. Перестаньте! Раньше такого не було. Прошу у коментарі "Не телефонуйте!" Тут же дзвінок. Ще й каже "Ну, не беріть трубку, я відміню замовлення". Молодець. Шановні, не треба цього робити вже так надокучливо. Люди зайняті, не всім зручно розмовляти. Смс про отримання достатньо. Товар копієчний і такого же розміру. Ну не прийду я за ним, не розоріться компанія. Проте буде набагато зручніше. Дякую.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Вдячні за позитивний відгук. Він дуже важливий для нас. Будемо раді співпрацювати:)
flex_ рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Миша SteelSeries Prime Mini WL Black (62426), Замовлення №127621

Заказал мышку получил через 3 дня, доставка планировалась на вечер, но я получил ее днем. Качество мышей Steelseries впечатляет )
Відповідь представника «AKS.ua»
Вадим Бидовый не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 червня 2023

Купив: Дисплей Xiaomi Redmi Note 8 с тачскрином, оригинал, Black, Замовлення №132569

Сергей Коврыженко не рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: Захисне скло для телефону BeCover Захисне скло для Poco X4 Pro 5G Black (708149), Замовлення №101708

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Жахливе обслуговування в інтернет магазині, некомпетентність та ігнорування проблем
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Ваша заявка була передана у сервісний відділ, очікуйте, будь ласка дзвінка. Вашим питанням займаються.
BoffinBoy не рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Акумулятор Xiaomi Mi5 / BM22 (3000 mAh) 12 міс. гарантії , Акумулятор для мобільного телефона Xiaomi BM22 (3000 mAh), Замовлення №169663

Товар не відповідає опису. Ємність акумулятора 1800 мАг замість обіцяних 3000. Через 4 місяці акумулятор здувся. Замінили по гарантії і знову 1700 мАг замість 3000. Не рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за коментар про нашу роботу. Просимо вибачення у разі доставлених незручностей. Ми відповідаємо за наданий товар. Ви можете обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів після покупки, якщо товар не задовольнив за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. З вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення вашої ситуації та вирішення її.
Біда в тому, що магазин не може гарантувати, що товар буде якісним. Він може лише замінити товар на інший. Але інший виявляється таким самим неякісним. Заміняти до нескінченості мені не хотілося, тому я повернув товар, а мені повернули гроші. Проблем із заміною чи поверненням коштів не було.
9 червня 2023 Відповісти
Антон Миколаенко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 травня 2023

Купив: Аккумуляторна батарея до мобільного телефону, Замовлення №191595

Батарея пропрацювала 3-4 місяці і почала не тримати заряд і повільно заряджатись. На питання у телеграм продавець не відповідає.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Приносимо вибачення. Ми будемо працювати над покращенням якості спілкування з клієнтами. З вами зв'яжеться менеджер для уточнення вашої ситуації. Ми докладемо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволеними наступного разу.