Виктор Кабан не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 вересня 2023

Хотів купити: Акумулятор hyawei y7 prime

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Надайте, будь ласка, номер замовлення чи номер телефону, за яким робили замовлення, щоб ми могли розібратися в Вашій ситуації. На жаль, на скріну головного екрану немає номеру замовлення, що Ви надали у відгуку.
Vladislav Sidiropulo не рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Экран infinix note 10 pro, Замовлення №120782

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Нам дуже прикро, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. З вами зв'яжеться наш менеджер для вирішення ситуації.
Ларсенія не рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Акумулятор для ноутбука ExtraDigital HP HSTNN-Q62C (5200 mAh) BNH3942, Замовлення №184136

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Нам прикро, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. На жаль, ми не маємо пристроїв для тестування багатьох товарів перед відправкоюдоставкоюсамовизом, тому по законодавству клієнт має право повернути протягом 14 днів товар, який не сподобався по кольору, габаритам, технічним характеристикам, тощо; Після 14 днів - по гарантії. В вас діє гарантія 12 місяців на Ваш аккумулятор, Ви маєте право його здати на наших магазинах по гарантії, щоб отримати заміну чи повернення коштів, поки не вийшли сроки гарантійного обслуговування. Чим швидше ми отримуємо неробочий аккумулятор, тим швидше ми надамо Вам заміну чи повернення коштів. Дата закінчення гарантії в Вас - 21.10.23.
Олег Федак не рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Динамик Xiaomi Mi 9 Cлуховой (Speaker), Замовлення №126964

Купив динамік для mi9 виявився бракований і хриплим. Викинув і купив вживаний за мені кошти. Пишу відгук на сайті AKS.ua. він звісно не проходить перевірку і його сайт не публікує.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Нам дуже прикро, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. Очікуйте, будь ласка, дзвінка від нашего менеджера, щоб уточнити по Вашому замовленні.
Александр Записной не рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Хотів купити: Акумулятор для мобільного телефона Xiaomi BM3L (3300 mAh)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Вибачаємося, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. Ми взяли до уваги Ваше звернення та покращимо нашу роботу!
Демьян Титов не рекомендує цей магазин

Купив: Дисплей Poco X3 Pro , Дисплей Samsung M12 , Замовлення №114846

Заказывал дисплей ещё в начале весны на poco x3 pro через некоторое время поставил его и как оказалось там были битые пиксели через которые телефон глючит, ну да ладно! Сейчас пришлось делать телефон знакомому и заказал дисплей на Самсунг м12, в итоге он вообще не работает, белые горизонтальные полосы и всё, я приклеил его нужно дылтсразц проверить ..
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Нам прикро, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. На нашому сайті під кожним товаром, особливо в категорії дисплеїв, вказано умови повернення товару та сроки, який є в доступі для усіх наших покупців. І просимо перевірити перед тим, як встановити, так як тип товару - комплектуючі. На жаль, сліди клею - це вже порушення товарного виду, і ми не зможемо його прийняти. Для більш детальної інформації можете звернутися до нашого сервісного відділу - (044) 377-51-52.
Noriko рекомендує цей магазин

Купив: Миша RAPOO M300 Silent Wireless Multi-Mode, Замовлення №153472

Вже не перший раз замовляю в цьому магазині, на замовлення реагують швидко, якщо якісь заминки відбуваються (рідко), про це попереджають
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Вдячні за позитивний відгук. Він дуже важливий для нас. Будемо раді співпрацювати:)
Alex Slipknot не рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Дисплей Apple iPhone 12 mini з тачскріном і рамкою, донор, Black, Замовлення №110421

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Нам дуже прикро, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. Ми прийняли Ваші зауваження та виправимо якість нашої роботи! Бачимо, що Ви спілкувалися з нашим менеджером. Очікуйте, будь ласка, повернення коштів!
Дякую. Дійсно дуже прикро що цю проблему вирішують вже більше місяця.
13 вересня 2023 Відповісти
SnizhanaAbrik рекомендує цей магазин