Ціна збігалась із заявленою на hotline
Sahsa Makodai рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: ASUS ROG Zephyrus G16 GU603VV (GU603VV-G16.I74060), Замовлення №ваш резерв 858770

Замовлення виконали в той термін який був обговорений. Рекомендую всім. Дякую..
Максим Довжинец рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 липня 2024

Купив: Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEP.001), Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEP.001), Замовлення №916357

Все чотко, магазин класний
Відповідь представника «iTMag»
Добрий день. Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Приємного користування та до нових зустрічей.
Миша Воробей рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15ARP9 (83JC0000US), Замовлення №730496

Дуже чудовий магазин, добре йдуть на співпрацюю із клієнтом, та допомагають з вибором!
Vitalii Boiko рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №399854

Валентин рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G17 G713PV (G713PV-WS94), Замовлення №972652

Відповідь представника «iTMag»
odin75117 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 липня 2024

Хотів купити: Acer Aspire, Ноутбук Acer Aspire 3 A315-58-553J Pure Silver (NX.ADDEU.02R)

Доставка від 20 діб, передплата - 50%. Новою поштою. Навіть для Одеси це занадто.
Відповідь представника «iTMag»
Доброго дня odin75117 Будь ласка, вкажіть № Вашого замовлення, щоб ми могли перевірити всю інформацію та надати Вам відповідь
DNZKH рекомендує цей магазин
23 червня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Advantage Edition FA617NS (FA617NS-A16.R77600), Замовлення №855722

Довго обирав ноут серед різних магазинів, в результаті все краще зійшлось з магазином iTmag - і той самий ноут, і консультації при виборі, швидка доставка. Дуже дякую за високий рівень сервісу.
Дмитрий Dmitri рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Ноутбук HP Victus 15-fa1072wm (8B3R1UA), Замовлення №272287

Відповідь представника «iTMag»
SPEC1AL1ST не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 червня 2024

Хотів купити: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NU Mecha Gray (FA507NU-LP101)

Товара нет в наличии.
Відповідь представника «iTMag»
Доброго дня SPEC1AL1ST Будь ласка, вкажіть № Вашого замовлення, щоб ми могли перевірити всю інформацію та надати Вам відповідь
Игорь Молчанов рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Купив: Бензиновий генератор Caterpillar RP3100, Замовлення №635808

Все добре, ввічливі консультанти, швидка доставка, якісний товар.Рекомендую!