Marina Iliushchenkova рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: ноутбук, Замовлення №12

не вперше користуюсь. Допомогли обрати ноутбук для моїх потреб. Швидко відповідають і оперативно доставляють техніку зі складу
Відповідь представника «iTMag»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів Приємного користування та до нових зустрічей.
mg7019 рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 (82XV002LUS), Замовлення №181066

Александр Валерьевич рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK00M7US), Замовлення №843334

краще не придумати! побачив його на початку лютого але не було наявностi, казали буде на прикiнцi мiсяця) не повiрив у цiну, спитав чи так, все одразу вiдповiли. 15го вночi побачив наявнiсть на сайтi, зранку спитав казали що так, але мабуть буде на завтра, вийшло так що забрав у той самий день) та ще й по космiчнiй цiнi) усiм задоволен, пiдтримка та все iнще топове, усiм раджу!
Дмитрий Славкин рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Ноутбук Thin GF63 (12VF-436US), Замовлення №20400375279147

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Дуже гарний , ноутбук , як для ігор так в для роботи , дуже гарна якість є гарантійний талон все в комплекті.
Евгений Белоцерковский рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Навушники TWS AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №570786

Товаром задоволений, прийшов на день раніше за обіцяний термін
maxnsp Nik рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук TUF Gaming F15 FX507ZC4 (FX507ZC4-HN018), Замовлення №3307615497

Aleksandr Rastorguev рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE-218US, Замовлення №332223

Да купил ноут мсай . Приехал по матерился от души из-за не доступности парковки . А так то все норм нашел по адекватной цене на хотлайне норм пока работает проблем нет .
PolinaDS рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Ноутбук Nitro 17 AN17-41-R7G3 (NH.QKMAA.001), Замовлення №918531

Перший раз замовляла таке достатньо не дешеву річ як ноутбук. Їхав він 5 тижнів, переживала а чудовий менеджер завжди тримав мене на зв'язку. Забрала у Київі чудово працівники зр кирилицю під стиль клавіатури). Магазин рекомендую тут вас не кинуть і завжди допоможуть
Sergey Mardar рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Ноутбук LOQ 15IRH8 (82XV002LUS), Замовлення №337923

Відповідь представника «iTMag»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Приємного користування та до нових зустрічей.
Чудове обслуговування. Якісно і швидко!
1 лютого 2024 Відповісти