Vnix Tves рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Бездротовий маршрутизатор MikroTik Chateau LTE6 (D53G-5HacD2HnD-TC&FG621-EA), Замовлення №271629

Відправили за дві години після оформлення, отримав на наступний день.
der_meister не рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція UGREEN PowerRoam 2200 (GS2200), Замовлення №271275

Купил в это магазине эл станцию, ни гарантийки, ни чека не вложили. Если вопрос с бумагами решится, отзыв поменяю.
Konstantin Sklyar рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Мишка Maxxter Mc-335, Підставка до ноутбука GamePro CP413, Замовлення №270824

Підставка дуже якісна за совю ціну. Мишка за свою ціну дуже якісна, даже знайомі оцінили її дорожче. Доставка, були декілька нюансів, але в принципі оперативно все пройшло. Я задоволений)
Олексій рекомендує цей магазин

Купив: Батарея lifepo4 merlion, Замовлення №271633

Купив батарею для сигналізації, доставили без проблем,навіть раніше ніж заявлено на сайті.
Саня Гузенко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Відеокарта INNO3D GEFORCE RTX 4070 TWIN X2 OC WHITE (N40702-126XX-185252W), Замовлення №269013

Відеокарта дуже сподобалась, відправлена та доставлена впродовж декількох днів. Всі пломби на місці, жодних слідів розпаковування не знайшов. Відеокарта дуже холодна (+ зробив андервольт): в Кіберпанкі на ультрах гріється максимум до 55 градусів при споживанні до 150-160 W. Даний магазин всім рекомендую, жодних недоліків не знайшов.
GLAZ рекомендує цей магазин

Купив: Мікрохвильовка Whirlpool MWP 101 SB, Замовлення №271387

Усі умови по товару та покупці були виконани магазином
StNekroman Nyaa рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Відеокарта Manli GeForce RTX 3070 (M-NRTX3070/6RGHPPP-M2479), Замовлення №1902712-2958

Колись купляв відеокарту RTX3060 no-LHR, все гуд.
Donetchanyn рекомендує цей магазин
22 квітня 2024 На модерації

Купив: Bluetooth-гарнитура JBL Tune 235NC TWS Black (JBLT235NCTWSBLK), Замовлення №270918

Все сподобалось
Марія Ватрич рекомендує цей магазин
22 квітня 2024 На модерації

Купив: Кресло ігрове Defender Energy, Класс 4, 50мм, PU, ​​RGB, , Замовлення №64559

Все чудово.
sk_m рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Модуль пам\'яті для комп\'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3000 MHz Aegis G.Skill (F4-3000C16D-32GISB), Накопичувач SSD M.2 2280 2TB EX950 HP (5MS24AA#ABB), Замовлення №261762

Подобається підхід до співпраці із клієнтами. Все чітко і без проблем.