Ціна збігалась із заявленою на hotline
Aleksandr4702 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Материнська плата ASRock B650 PG Lightning, Замовлення №1234

Roman_444348 рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Пам'ять для серверів Samsung 16 GB SO-DIMM DDR4 2133 MHz (M474A2K43BB1-CPBQ), Замовлення №278629

Память стоит в сервере и работает нормально, но доставка была долгой.
Віктор Горпинич не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Хотів купити: ноутбук THOMSON Neo N15, Ноутбук Thomson NEO N15 (MEAN15C6SL256FRW)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Замовляв товар в цій конторі раніше ноут і телефон проблем не було, але все буває в перше.... замовив № замовлення: 282156 Дата замовлення: 20.07.2024 ноут THOMSON Neo N15 ніде не було ні слова про передплату і зараз немає а передплату вимагають - то де правда? я погодився на ціну і умови які є на сайті - це є умови договору оферти... з цією конторою справи більше не матиму.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук, ми інтернет магазин працюємо зі складу постачальника, пропонуємо привабливі ціни. Передплату беремо на випадок коли клієнт не забирає замовлення товару який під замовлення. В нас є певні умови роботи. Постачальників багато, всі працюють на певних умовах. Деякі постачальники повернення не приймають, через це ми беремо передплату. Передплату беремо не на всі товари, а тільки на ті які повернути постачальнику не можемо. Якщо клієнта не влаштовують умови нашого магазину, клієнт вільний робити так як йому зручніше. Ми як інтернет магазин працюємо більше 20 років, ми високо цінуємо клієнтів. Якщо вам щось не сподобалося за вами лишається право вибору магазину який вам підійде.
БК Роялбуд рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №281895

Зробив швидке замовлення увечері - зранку перетелефонували, уточнили ціну (трохи не співпала, з ПДВ, але некритично - в інших магазинах де вказано "з ПДВ" - там просто "без ПДВ") - і на вечір доставили. Подяка Катерині - зворотній зв'язок і доставка раніше планової, дуже доречно. Магазин раджу до співпраці
Fedor Giresh рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Много разных комплектующих , Замовлення №281543

Цены всегда соответствуют, и ниже чем в других магазинах, ребята делают ещё скидку постоянным покупателям. В целом магазин очень нравится. Доставка либо в срок либо чуть раньше (всегда звонят и уточняют ) В общем наверное один из лучших магазинов компьютерных комплектующих, если не лучший :) Консультанты всегда правильно ориентируют по срокам, а это очень важно, если сказали что товар будет у вас такого-то числа, то так и будет. Отдельный респект Евгению.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Владислав рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: THOMAS DryBOX + AquaBOX Cat & Dog, Замовлення №281584

Отличный магазин, заказывал уже множество раз всегда все четко?
Ruslan рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №279249

Замовив товар о 10:20 ранку, вже о 18:40 кур’єр привіз його до під’їзду
Ivan рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G (GV-N406TWF2OC-8GD), Замовлення №280944

Хороший магазин , дуже приємні ціни , знайшов через hotline
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Антон Табліний не рекомендує цей магазин
6 липня 2024

Купив: Зарядна станція 2e diya, Замовлення №277345

pos pos рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Ryzen 7 7800X3D, Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910), Замовлення №279032

С магазином никаких проблем не вышло.