VLADISLAV рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Материнська плата TUF GAMING B550-PLUS WIFI II, Замовлення №224904

Купляв в цьому магазині кілька разів, не виникало жодних проблем, ціни нижчі ніж у багатьох інших магазинах, рекомендую
MarianaG рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz Fury Beast Black HyperX (KF432C16BBK2/16), Материнська плата BIOSTAR B450MX-S (AM4/B450/DDR4/mATX), Процесор Ryzen 5 5500 (100-100000457BOX), Замовлення №264782

Рекомендую до співпраці
Artur Ubohiy рекомендує цей магазин
24 лютого 2024 На модерації

Купив: Корпус 2E GAMING HEXAGON, Замовлення №263510

Все швидко оперативно, рекомендую магазин!
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Мария Кошкина рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: ardestoecme10b, АrdestoECM E10B, Замовлення №208598

Максимально понятная информация от магазина
V S рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Електром'ясорубка ME626, Замовлення №264790

Менеджер після розміщення замовлення передзвонив одразу, доставили в точку видачі через день. М’ясорубку перевірили на місці, комплектація була повною. Видали видаткову накладну та гарантійний талон, але не видали і не надіслали фіскальний чек за покупку, тож чекаємо на нього. Загалом інших питань не виникло, до покупки магазин рекомендую.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Вашу покупку та високу оцінку! Нагадуємо, що в даному випадку була оплата через банк на розрахунковий рахунок компанії ТОВ, це безготівковий продаж, фіскальний чек можете отримати в застосунку банку де проводили оплату. Від нас має бути гарантійний талон і видаткова накладна. Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Доброго дня. В суботу менеджер дзвонив і обіцяв надіслати у понеділок.
Вчора Відповісти
Артур Тетеревков рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Филамент для 3D-принтера, PETG, 1,75 мм, 1 кг, Замовлення №263139

Купил Филамент для 3D-принтера,PETG , 1,75 мм. Заказ 263139. Доволен! Качество хорошее. Привезли вовремя. ни каких проблем с приобретением нет!!!
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Stas Slem не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Материнська плата ASRock Z590 Steel Legend, Замовлення №257410

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

НІКОЛИ! Повторюю НІКОЛИ! не купйте в цьому магазині. Отримав бракований товар. Вже більше 40-ка днів чекаю на повернення грошей.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Приносимо вибачення за затримку, гроші було повернуто в повному обсязі! При замовленні материнської плати Вам було відомо, що вона Refubrished. На жаль у випадку купівлі Refubrished можуть виникати певні прикрості. Приносимо вибачення за незручності, сподіваємось на Ваше розуміння! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Ви своє \"вам було відомо\" не розказуйте, вона Refubrished у вашому сц і вийшла з ладу через 2хв після включення, з чого робиться логічний висновок що її відновили аби як і ніхто навіть не перевірив чи вона справна, і виходячи з цього можна зрозуміти який рівень роботи сц. Мало того що продажем займався менеджер Евгений який порушив закон про мову, бо я не йому додому дзвоню а на роботу де він зобов\'язаний спілкуватись державною, так поки не сказав що буду писати заяву в поліцію, моя заява про повернення коштів (в 2ох екземплярах + розмова з менеджером) \"десь загубилась\". До того ще судячи з розмови з людиною яка вибачалась за цю ситуацію, якби я тут на хотлайн не залишив відгук то не отримав би і вибачень, бо половину часу вона просила відмітити на сайті що проблема вирішена. Жодної компенсації за отримані незручності. Тому повторюю ще раз, ніколи не замовляйте в Comtrading.ua.
25 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «Comtrading.ua» відповів на коментар Stas Slem
так ми дійсно самі не маємо кваліфікації відновлювати товари, тому лише купуємо їх і продаємо. Стосовно решти зауважень, в нас всі розмови записуються та було проведено аналіз, будемо намагатись врахувати всі Ваші зауваження та побажання. Приносимо вибачення за незручності. Сподіваємось на перемогу! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Вчора Відповісти
Олександр Гнатюк рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Кухонна мийка Maris MRX 110-50 122.0598.741, Замовлення №264552

Мийка кухонная Franke Maris MRX 110-50/122.0598.741 (122.0598.741) Замовив дану мийку в п'ятницю , ціна була найнижчою на хотлайн, представник швидко передзвонив та пообіцяли відправити у вівторок що й і зробили. Попередньо скинув невелику передплату( так як замовляв вперше в цьому магазині і боявся зразу оплатити на розрахунковий рахунок ). Даний магазин рекомендую.
Zrel рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: GOODRAM IRDM Pro Slim 2 TB (IRP-SSDPR-P44S-2K0-80), Замовлення №264324

Самая низкая цена. Магазин заношу в свои фавориты. Связь с клиентом отличная, отправили в срок как и договаривались. К моменту отправки заплатил как и было оформлено в заказе, хотя цена на сайте выросла.Чек и гарантийный талон в наличии. Из мелочей, на будущее хотелось бы получать доставку и Укрпочтой (мне ближе всего), В общем покупкой доволен.
Viklia рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Вентилятор напольный колонного типа Ardesto FNT-R44X1W, Вентилятор-колона FNT-R44X1W, Замовлення №264631