Ціна збігалась із заявленою на hotline
Dima Polyakov не рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Хотів купити: Вентилятор підлоговий Suntera USSF-737 GREY

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Дмитро, нам шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. На жаль, замовленої моделі справді не було в наявності. Трапилась помилка в інформації від постачальника. Нам шкода, що покупка не відбулася. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось
KoidanTaras не рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Fenix pd25r (6942870308470), Замовлення №6458876

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Нераджу купувати цю модель ліхтаря у f.ua Продали без гарантії. Замість 12 місяців надали 5-ть (чому не 6-ть загадка) Як з'ясував ліхтар не для нашого ринку, а для Німеччини. F.ua продав неофіційний товар + маніпуляція із гарантією! Після мого візиту в магазин і дзвінка на горячу лінію, у мене в особистому кабінеті в історії покупок зникло це замовлення. Дивна реакція магазина
Віктор «no reply» Павлик не рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Vestfrost CNF 289 W, Замовлення №0443356568

Сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Проблеми з доставкою просто жахливі. Моє замовлення прийшло на три тижні пізніше, і ніхто не повідомив про затримку. Коли я намагався дізнатися про статус замовлення, мене ігнорували. Ніколи більше не буду купувати тут.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, вибачте, будь ласка, але Ви вказали невірний номер замовлення, та такої моделі холодильнику у нас ніколи не було в продажі. Уточніть, будь ласка, номер замовлення.
Дякуємо, що обрали нас! Віктор, вітаємо Вас в F.ua! Ви щойно оформили замовлення №0443356568 в інтернет-магазині F.ua. Наш консультант вийде на зв’язок з Вами безпосередньо перед відправкою замовлення. Перевірте Ваш список покупок: Деталі замовлення №0443356568 Ім’я: Телефон: E-mail: Адреса: Самовывоз: г.Киев, ул.Машиностроительная 44, (м.Берестейская) Доп. інформація: LIQPAYCARD
6 липня 2024 Відповісти
Представник магазину «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин» відповів на коментар Віктор «no reply» Павлик
Доброго дня! У нас немає такого номеру замовлення, підкажіть, будь ласка, куди Ви отримали це повідомлення, на який номер телефону чи пошту, якщо є можливість надайте скріншот.
8 липня 2024 Відповісти
Віктор «no reply» Павлик відповів на коментар F.ua
Доброго дня. По-перше я не хочу свої дані персональні світити в інтернеті, по друге тут в коментарях немає можливості додавати медіафайли, скріншоти і картинки, а по-третє нашо це мені? Я навпаки не хочу з вами контактувати по ряду причин, а ви мені навʼязуєтесь!
10 липня 2024 Відповісти
biggibon1 рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Портативна акустика REAL-EL X-747 Black, Замовлення №048639612

Sasha Bach не рекомендує цей магазин
22 червня 2024

Купив: Колесо пневматическое PR300-4 260 мм, Замовлення №048334153

Продали дефектне с діркою в камері колесо, яке перевірити змоги не було, так як було спущене і насоса в мене не було. Тепер мені потрібно займатись і тратити свій час із заміною його на інше.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода, що з вашим замовлення і товаром трапилась така неприємна ситуація! Наша команда завжди нагадує про обов’язкову перевірку товару перед отриманням, адже кур'єрська служба перевезень не приймає жодних претензій, якщо дефект був виявлений не у них на відділенні або не при кур'єру.
d_dima1 не рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Хотів купити: Геймерское кресло Anda Seat Phantom 3 Black

Цей магазин відмовляється вчитись на своїх помилках і продовжує порушувати Закон України "Про захист прав споживачів". Регулярно на сайті з'являються товари зі знижкою, але після оформлення замовлення, представники магазину телефонують і кажуть, що сталася помилка з ціною. Це відбувається постійно, що свідчить про систематичне ігнорування законодавства.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Дмитро, перепрошуємо. Зазвичай ми підтримуємо актуальну інформацію ціни та наявності товару, але інколи початкові відомості не відповідають дійсності. В цьому випадку сталась помилка в прайсі від постачальника. Ще раз перепрошуємо за незручності й дякуємо за Ваше розуміння.
FoxWithSword рекомендує цей магазин
10 червня 2024

Купив: вентилятор Vinga LED FAN-01 BLUE, Блок живлення GameMax GX-650 Modular, Замовлення №6504105

Гарна ціна, швидко і без проблем доставили
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням.
Гарна ціна, швидко і без проблем доставили
10 червня 2024 Відповісти
Roman_444348 рекомендує цей магазин
9 червня 2024

Купив: Жорсткий диск Western Digital RE4 1TB 7200 rpm, 64 МБ, 3.5, Комутатор некерований TP-Link TL-SX105, Замовлення №048971337

Все прошло отлично, диски рабочие.
alt402 рекомендує цей магазин
8 червня 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix Scar 18 G834JYR (G834JZR-N6118X, 90NR0IN2-M005K0), Замовлення №048738013

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Taras Kuz не рекомендує цей магазин
8 червня 2024

Хотів купити: Акумулятор для ДБЖ Ritar R-LFP12.8V150Ah

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Тарас, нам дуже шкода за завдані незручності. Ми завжди намагаємося вказувати на сайті тільки актуальну інформацію, проте іноді такі неприємні ситуації, як відсутність товару все ж трапляються. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння