Forester не рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Світлодіодна лампа LED Horoz Electric LED ULTRA-10 10W E27 6400К (001-003-0010), Замовлення №043334004

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дійсно дуже шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас! Наша команда вже зв’язалась з вами для владнання питання. Як тільки буде рішення по обміну або поверненню ми обов'язково з Вами зв'яжемось.
zheka78 не рекомендує цей магазин

Купив: настінне кріплення Gembird WM-55ST-03, Замовлення №048206835

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Євген, нам шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила Вас. Діагностикою та гарантійним ремонтом техніки займаються виключно авторизовані сервісні центри, заключення про брак та повернення коштів також видають тільки вони. На жаль, у нас немає можливості впливати на їх рішення та висновки.
Я делал покупку в вашем магазине F.UA ! Поэтому ответственность за брак,возврат несёте вы,а не поставщики! И деньги должны вернуть вы,как магазин.Я не должен ждать непонятно каких решений не понятно от кого! ... не ждут ни от кого решений, если они продали товар-они сразу возвращают деньги!
4 квітня 2024 Відповісти
Леонид не рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Emigres Плитка Hit Beige 25x75 (8435361905022), Плитка Emigres Плитка Hit Beige 25x75 (8435361905022), Замовлення №049364317

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Леонід, нам дуже шкода, що з вашим замовлення і товаром трапилась така неприємна ситуація! Наша команда завжди нагадує про обов’язкову перевірку товару перед отриманням, адже кур'єрська служба перевезень не приймає жодних претензій, якщо дефект був виявлений при кур'єру. Тому, на жаль, запропонувати вирішення даної ситуації ми не можемо, Дякуємо за розуміння.
Дякую за відповідь хоч на цьому сервісі, так як відповідь не отримав при зверненні хоча обіцяли перетелефонувати, також не отримав відповіді через чат вайбера куда було відправлено відео що під час монтажу помітили різнотонність плитки. Так як Ви питання не можете вирішити, прохання надати контакти дилера для прямого звернення у вирішенні питанні різнотонності плитки
2 квітня 2024 Відповісти
Alexandr_R. не рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Motorola G14 8/256GB Sky Blue (PAYF0040RS), Замовлення №048102909

Отримав телефон на пошті, одразу помітив що коробка вскривалась раніше - пломба була розрізана і заклеєна новим стікером, сам телефон був замацаний і коли вже клеїв захисне скло - помітив малесеньку царапку на дисплеї. дивує як можно продавати телефон як повністю новий, але при цьому його або повернули, або він був на виставковому стенді... Я ще розумію щоб продавали як "уцінка" з вказанням недоліків і з приємною знижкою, але ж його продавали як новий і по ціні як в деяких конкурентів.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Олександр, нам дуже шкода, що з вашим замовлення і товаром трапилась така неприємна ситуація. Наша команда завжди нагадує про обов’язкову перевірку товару перед отриманням, адже кур'єрська служба перевезень не приймає жодних претензій, якщо дефект був виявлений не у них на відділенні або не при кур'єру.
До кур'єрської служби в мене немає ніяких претензій, підкреслюю - телефон був або на виставочному стенді, або повернений
26 березня 2024 Відповісти
ОiB рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Інфрачервоний обігрівач Kumtel LX-2832, Замовлення №048708697

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Богдан не рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Миша Razer Naga V2 PRO Black (RZ01-04400100-R3G1), Замовлення №6548154

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Богдан, нам шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила Вас. Діагностикою та гарантійним ремонтом техніки займаються виключно авторизовані сервісні центри, заключення також видають тільки вони. На жаль, у нас немає можливості впливати на їх рішення та висновки.
Так справа в тому що я забажав повернути вам товар, який купив у ВАС у законний 14д строк. Ваш новий товар. В ви його просто не приймаєте назад.
12 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин» відповів на коментар Богдан
На жаль, рішення про ремонт або списання товару приймає авторизований сервісний центр а не ми.
14 березня 2024 Відповісти
Irina Irina рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: електровіник black+Decker, Замовлення №049010688

Гарне обслуговування. Вчасне сповіщення про прийняття замовлення і його відправлення з указанням всих реквізитів. Товар прийшов вчасно, уся супутня документація бура разом з замовленням, товар якісний і гарно запакований. Ціна і умови доставки відповідали заявленим на сайті. Дякую магазину за гарне обслуговування.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановна Ірина, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Lurik не рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Тостер First FA-5368-5, Замовлення №№049050445

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дійсно дуже шкода що Ви залишилися засмучені. Станом на сьогодні кошти ми повернули. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось. Ще раз перепрошуємо за незручності й дякуємо за Ваше розуміння.
Лариса Юрчик не рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Хотів купити: Форма для запікання Limited Edition INSPIRATION HJ1268, Форма для запікання Limited Edition INSPIRATION HJ1267

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Даремно потрачений час. Замовлення пройшло успішно, відвантаження відкладали декілька разів. В кінці кінців його просто не відправили. Ціну на сайті збільшили. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗИН. P.S. Залишила цей самий відгук на їхньому сайті , але відгук видалили , а мене заблокували " "Неможливо додати відгук. Ви вже залишили відгук на замовлення у цій компанії" - така відповідь , коли хочу написати їм. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗИН.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановна Лариса, перепрошуємо. На жаль, замовленої моделі справді не було в наявності. Трапилась помилка в інформації від постачальника. Нам шкода, що покупка не відбулася. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо!
Наталья П. не рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: SSD Patriot Burst Elite 1.92TB 2.5 SATA III (PBE192TS25SSDR), Замовлення №043286532

ГАРАНТИИ НА ТЕХНИКУ ПО ФАКТУ НЕТ. Магазин не несёт ответственности ни за что. Через полгода диск вышел из строя (гарантия 36 месяцев) и вдруг оказывается, что с тем ФОПом, от кого товар, они больше не работают, поэтому никакого гарантийного обслуживания не будет и -3к на ветер. Теперь это сугубо мои проблемы. Об этом нет предупреждения нигде - ни в условиях гарантии, ни в чем карточке товара.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановна Наталя, дуже шкода, що трапилась така ситуація. На жаль, брак або інший дефект зустрічається у продукції будь-яких виробників. Ваш товар переданий до авторизованого сервісного центру. Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо.