ФРум рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична LG F2V9GC9W, Замовлення №15437

прийняли заявку, передзвонили, доставили швидко, попередили про час доставки, привезли своєчасно, розпаковали, попередили про нюанси при встановленні.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Доброго вечора, ФРум Дякуємо за відгук. Нашій команді дуже приємно. Звертайтесь, будемо завжди раді Вам допомогти Ваш ТехноМарт
Огарь Валерия рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном HATOR Hyperpunk 2 Wireless Tri-mode Black (HTA-855), Замовлення №15459

Доставили в терміни як домовлялись. Навушники класні, син дуже дуже задоволений, жодних проблем не виникало. Дякую за гарний сервіс та швидку доставку. Приємно)
Відповідь представника «ТехноМарт»
Огарь Валерия, добрий вечір Дякуємо за Ваш позитивний відгук, нам дуже приємно. Приємного використання! Ваш ТехноМарт
dewochka201277 не рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Хотів купити: Вбудована поверхня Whirlpool GMA 6422/IX, Варильна поверхня газова Whirlpool GMA 6422 IX

Відповідь представника «ТехноМарт»
dewochka201277, добрий вечір! Дякуємо за конструктивну критику. Повірте, наша команда програмістів працює над тим, щоб ціни на нашому сайті були максимально актуальними. Але в нас розміщено багато товарних позицій, і бувають випадки, подібні до вашого. Запевняємо, що ми не маємо мотивів вводити клієнтів в оману, а навпаки намагаємося створити унікально-приємні умови для покупки. Дякую за відгук, Ваш ТехноМарт
Angelina Sirenko рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Клавіатура Razer Huntsman Elite Clicky Optical switch RU (RZ03-01870700-R3R1), Замовлення №15003

Знайшла брату клаву у ТехноМарті. Тут дешевше і швидка відправка замовлень. Все зробили як обіцяли. Дуже рекомендую! Сервіс на висоті!
Відповідь представника «ТехноМарт»
Angelina Sirenko, добрий вечір Дякуємо за відгук. Сподіваємось, що Вам все сподобалося. Чекаємо на Вас знову в нашому магазині! Приємного використання, Ваш ТехноМарт
Sarin N. рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Клавіатура HATOR Skyfall TKL PRO White (HTK-656), Замовлення №14975

Періодично купую тут різні товари. В останній раз замовив сину нову клавіатуру. Все чудово, хороший сервіс, якісний товар, помірні ціни - загалом співпрацею задоволений!
Відповідь представника «ТехноМарт»
Sarin N, добрий вечір Подібні відгуки нашій команді особливо приємно читати, адже ми прикладаємо велику кількість зусиль, щоб клієнти залишилися задоволеними співпрацею з нашим магазином. Сподіваюся покупки у нашому магазині стануть для Вас гарною традицією. Дякуємо за відгук, Ваш ТехноМарт
Татьяна Андреева рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: PRIME Technics PT 43F12SG9FR, Замовлення №13612; 14437

Оба телевизора пришли в идеальном состоянии и в полной комплектации. Консультанты вежливые, отправили всё очень быстро. Пока что техникой довольны, нареканий нет)
Відповідь представника «ТехноМарт»
Татьяна Андреева, Добрый вечер. Мы искренне благодарны за отзыв. Будем ждать Вас снова в нашем интернет-магазине :) Спасибо за доверие, Ваш ТехноМарт
Vlad не рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Хотів купити: Сушарка Concept SO 4000

Класична "хитрість" продавців: так, товар є, але ціна вже змінилася. Такі витрачають час покупців та мають сумнівну доброчесність. Не рекомендую цього продавця.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Добрий вечір, Vlad Дякуємо за Ваш відгук. Будь ласка, зазначте номер замовлення, щоб наша команда могла Вам допомогти! Ваш ТехноМарт
Я не потребую вашої допомоги, дякую. Вже придбав в іншому магазині.
29 грудня 2023 Відповісти
Чеховская Таня рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №13709

Купили сину подарунок під ялинку. Мріяв весь рік про приставку. Дуже дякую за консультацію та поради щодо експлуатації. Робітники професіонали своєї справи. Задоволені покупкою на всі 1000%
Відповідь представника «ТехноМарт»
Чеховская Таня, Добрий вечір. Дякуємо за Ваш приголомшливий вибір, адже кожен хлопчик мріє про такий подарунок :) Приємного використання! Ваш ТехноМарт
Илья Гагин рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310), Замовлення №13363

Дуже крута колонка, син давно собі хотів. Раді, що була в наявності та ми нарешті встигли її купити. Ціна одна з найнижчих на ринку. Консультанти все швидко оформили. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Илья Гагин, Добрий вечір Щиро дякуємо за Ваш вибір та довіру. Якщо будуть питання щодо колонки - пишіть, обов'язково підкажемо. Приємного використання! Ваш ТехноМарт
Кушнир Варя рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Мінімийка високого тиску Karcher K 2 Classic (1.600-979.0), Замовлення №13193

Дякую за гарний сервіс, ввічливих працівників та умови гарантії. Я максимально задоволена обслуговуванням. Рекомендую!
Відповідь представника «ТехноМарт»
Кушнир Варя, доброго вечора! Дякуємо за довіру. Якщо будуть питання — звертайтесь :) Ваш ТехноМарт