Mr kotes рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Топпер Simpler Flexy Rush 70x190 см, Замовлення №№1112

Зв'язалися на наступний день, домовилися по оплаті та доставці. Відправили в зазначений термін, добре запакували. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Вдячні Вам за відгук, сподіваємось ще не раз станемо Вам в нагоді при купівлі меблів, текстилю, декору.Звертайтесь!
Олена Сечевиця рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Матрас , Матрац пружинний Indigo/Индиго 160х200, Замовлення №764788

Все пройшло чітко і швидко. Якість матрасу гарна. Працівники ввічливі та клієнтоорієнтовні.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо Вам за позитивний відгук про роботу нашого магазину. Будемо раді бачити Вас знову!)
Чорний рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Матрац пружинний Air Dream Millenium Cocos 140х190, Замовлення №17804

Замовлення виконали вчасно,менеджеру Олені,хлопцям які доставили матрас окрема подяка.Рекомендую
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Ми вдячні Вам за вибір нашого магазину! Звертайтесь знову, будемо раді стати в нагоді!
Alex рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Матрац пружинний Cascade 120x200, Полуторне ліжко Селена 120x200 щит, Полуторне ліжко Титан 180x200 щит, Замовлення №17705

Замовляв два ліжка та матрас, все пройшло прекрасно, ліжка навіть були в наявності і не довелося чекати на виготовлення, хоча у більшості випадків ліжка виготовляються під замовлення. З'ясували всі деталі, домовилися про оплату та доставку, і ось через декілька днів ліжка вже у мене. Доставляють власним транспортом, я також замовив послуги занесення та збирання - і занесли і зібрали дуже аккуратно та за повністю прийнятну ціну. Дякую магазину Морфей за чудовий сервіс!
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Вітаємо! Ми вдячні Вас за те, що обрали нас! Чекаємо на Вас знову, з'явилось багато новинок для дому. Звертайтесь!
Anastasia Rudenko рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Матрац пружинний Art Bliss Cocos 120х200, Замовлення №17690

Дякую за допомогу та консультацію у виборі матрасу. Дуже задоволена матрасом та якістю обслуговування. Швидко зробили доставку за місто.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо Вам, Анастасія, за стійку позицію щодо вибору нашого магазину! Обіцяємо, що здивуємо Вас знову нашим асортиментом та швидкістю доставки! Ну і знижкою, постійній клієнтці)
olegskolets рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Матрац пружинний Bio 3D 160х200, Замовлення №17692

Дуже приємні враження від роботи з магазином, починаючи від замовлення завершуючи доставкою. Все дуже професійно і з увагою до деталей. Рекомендуємо!
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо за Ваш, пане Олеже, позитивний відгук! Було приємно мати з Вами справу, вдячні за швидко прийняте рішення щодо вибору матрасу. Будемо раді знов бути корисними)
SAnton рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Купив: Ортопедический матрас HighFoam Lento Ritmo, Замовлення №977

Добрий магазин. Уважні консультанти. Купували матрац і дуже задоволені. Рекомендую.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Запрошуємо знов до нас!
Александр Маслевец рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Топпер Usleep SleepRoll Standart Plus зима/лето 90x190 см, Замовлення №957

Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо за відгук, Олександре! Будемо раді бачити Вас знову!
Lia Morede рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Розкладний стіл TML-866, Замовлення №17623

Дуже рекомендую. Хороший магазин, ввічливі і грамотні менеджери. Якісний товар
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Сподіваємось, Ви ще не раз до нас звернетесь по меблі чи текстильні вироби) )
Євгенія Зігель рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Dz-Mattress Веве 160x200 см, Замовлення №17603

Втретє купую у магазині Морфей матрас та ламельний блок - обслуговування гарне, вкотре допомогли з підбором матрасу, адже раніше придбаної марки не було на бажану жорсткість. Товар доставили швидко, в обіцяні терміни, допомогли з вигрузкою. Вибрали українського виробника, товаром задоволені, спати комфортно
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Щиро дякуємо Вам за відгук, пані Євгеніє) Раді бути корисними)