Валентин Степанец рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: Матрас Сонлайн Шарлотта 160х200

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Сподобався сервіс, швидко прийняли замовлення, домовились про час доставки, служба доставки доставила у домовлений час замовлення. Ціна краща, ніж у конкурентів, сервіс на вищому рівні. Можу рекомендувати МОРФЕЙ.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо Вам за позитивний відгук стосовно нашої роботи. Звертайтесь до нас ще та запрошуйте друзів!))
IvanKarpan рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Матрас Usleep SleepRoll Standard Plus 70 x 200

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Найкраще обслуговування на моїй пам'яті. Буквально за мене зібрали комплект товарів, все між собою сумісне, на мій смак - і за розумні гроші. Перший відгук на платформі, так хотілося дати рекомендацію.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо за позитивний відгук. Сподіваємось, будемо Вам корисні у майбутньому, звертайтесь знов))
Nikolay рекомендує цей магазин
18 липня 2022

Купив: Матрас беспружинный Нео Latex Сонлайн, Замовлення №456

Дякую інтернет-магазину Morfey за оперативність та якість обслуговування. Консультанти привітні, зв'язались одразу! Товар прийшов швидко, непошкоджений, дякую!
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо за Ваш відгук, будемо старатись відповідати високій оцінці. Звертайтесь до нас знову)
Денис Курлигін рекомендує цей магазин
12 липня 2022

Купив: матрас BRN Lofty 160х200, Замовлення №436

Все сподобалося, приэмно було спілкуватися, допомогли вибрати гарний матрас, сумлінний та ввічливий менеджер, раджу цей магазин.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо Вам за високу оцінку нашої роботи. Будемо раді, якщо звернетесь до нас знову)
Роман Кулик не рекомендує цей магазин
18 травня 2022

Хотів купити: Матрас беспружинный HighFoam Noble Leaf Lavandi 160x200 см — 1

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Спочатку менеджер все швидко вирішував та оформив, та за декілька годин відписав : " Добрый день! Вы раструбили нашу с вами договоренность по цене, другим магазинам., эта информация дошла до директора фабрики. Матрас последний, нас обязали его выкупить, что собственно мы и сделали. Услови уже новые, цена 17831(збільшили ціну на ~3400? грн за декілька годин) "
METAJI не рекомендує цей магазин
23 квітня 2022

Хотів купити: Матрас каркасный пружинный MatroLuxe Butterfly Camelia/Камелия + kokos 160x200 см

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

На сайте указана цена в 6 863 грн, по факту сумма оказалась в 11 500 грн!! Почти в 2 раза дороже!! Не теряйте свое время, заказывайте товар в других местах.
baza300 не рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Хотів купити: Офісне крісло для персоналу Art Metal Furniture Стул для кассира А-02

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Попытался купить стул кассира и вышел у меня знатный облом. В наличии нет товара, предлагают заказать изготовление через 2-3 недели за 1600грн. Разводья какие-то, разочарован
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Добрый день, просьба указать номер заказа, либо дату попытки заказа. Ваши ФИО можете указать частично. Мы ценим Вашу "анонимность" и Ваш рейтинг на Hotline, но для отзыва такого плана информации мало.
Алексей Ляшенко не рекомендує цей магазин
17 жовтня 2021

Хотів купити: Матрас Престиж Plus Musson

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

При переходе на сайт цена не соотвествует указанной.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Добрый день, укажите, пожалуйста, что конкретно в "Матрас Престиж Plus Musson" Вы искали? Размер совпал? С каким промежутком времени проверили цену? Это важно для определения проблемы Мы принудительно отключили прайс, благодаря Вашему отзыву.
Каріна Шкуріна рекомендує цей магазин
19 травня 2021

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Все оперативно и слажено,перезванивают мгновенно,оплата без комисий,консультации грамотные.Спасибо.
un.bob Oleg не рекомендує цей магазин
11 грудня 2020

Хотів купити: Матрас Saniflex 16 Breckle

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент