Yaroslav Putria рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: Матрац безпружинний ЕММ Freedom Foam 90х190, Матрац безпружинний ЕММ Freedom Flex 90х200, Замовлення №123

Швидке замовлення та доставка за місто на наступний день. Допомогли підібрати інший матрац, приємне спілкування. Товаром задоволений. Рекомендую!
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо за ваш відгук, нехай матраси слугують довго та дарують комфорт. Сподіваємось, Ви ще багато разів замовите в нас щось корисне. Будемо раді бачити Вас знову!))
Zagrebavv рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Матрац безпружинний Neolux Silverton 160х200, Замовлення №17463

Магазин отработал хорошо, предлагали разные варианты доставки и оплаты. Сработали оперативно и четко. Проконсультировали о товаре. Вызывают доверие.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Благодарим за отзыв, будем рады видеть Вас снова!)
Олександр Петрухін рекомендує цей магазин
23 березня 2023

Купив: Матрас каркасний пружинний MatroLuxe Айриш Plus/Irish 160x200 см, Замовлення №№ 17454

Матрац обрав за консультацією з менеджером, чудова порада, матрас саме те що шукав, магазин був постійно на зв'язку відповідали на всі звернення. Все якісно в строк і відповідально!
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо, Олександре, за теплий відгук, звертайтесь до нас ще. Ми завжди раді бути корисними.
AlishaGio рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Ліжко Люкс Еко 160?200, Наматрасник Miro чохлом 160?200, Тумба Кетрін Drawer Nightstand Catrine, Матрац безпружинний BRN Lofty 160x200, Замовлення №17449

Чудовий магазин. Перед тим як натрапити на магазин "Морфей" обдзвонила купу магазинів. Скрізь або нема в наявності, або чекати місяць або якісь сумнівні умови оплати й доставки. Менеджер Іван дуже люб'язний. Допоміг підібрати ліжко з матросом і тумби. Запропонував згідно моїх побажань багато варіантів. За три дні все привезли, зібрали і я по факту роботи оплатила. Я дуже задоволена ціною, якістю товару і послуг. Гаряче рекомендую магазин "Морфей".
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дуже вдячні Вам за відгук! Сподіваємось, Ви завітаєте до нас ще не один раз. Будемо раді побачитись)
Володимир_Р рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: матрас Comfort Antibacterial 160х200см, Замовлення №без номеру

Ми з дружиною довго вибирали наш перший матрас та спочатку зупинилися на іншій моделі нажаль в потрібному розмірі його не було в наявності в жодному магазині. Спеціаліст Morfey.ua запропонував заміну. Спочатку мав скептичне ставлення до процесу купівлі та випробування матрасу але всі мої перестороги були марними. Придбаний матрас перевершив усі сподівання та повністю нас задовольнив. Дуже дякую команді Morfey.ua за консультації, підхід до клієнта та якісний товар. Успіхів!
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дуже вдячні Вам за щирий відгук, пане Володимиру! Звертайтесь до нас частіше)
Андрій Спесивцев рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Подушка ORTOPEDIA MEMORY PERFECT 50*70, Замовлення №№763

Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо за відгук, пане Андрію) врахуємо побажання та чекаємо на Вас ще не один раз. Сподіваємось, будемо корисні.
Ольга Кисловская рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Двоярусне ліжко Venger Максим двухъярусная, Замовлення №17506

Менеджеру Івану бажаю кар'єрного зростання та гарних бонусів за професіоналізм та харизму.
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Дякуємо за теплі слова, пані Ольга)) Ми завжди раді стати в нагоді. Звертайтесь до нас знов, з*явилось багато цікавих новинок))
Евгений Кононенко рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: Подушка ORTOPEDIA MEMORY PERFECT 50*70, Замовлення №725

Товаром задоволений. Продавец даже оперативно відпрацював заявку та доставив замовлення. Обслуговуванням задоволений
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Щиро вдячні Вам за відгук, Євгеній)) звертайтесь ще, будемо раді стати в нагоді)
Anton Ukraine рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: Матрац

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Сервіс пушка
Світлана рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: Матрас каркасный пружинный MatroLuxe Naturelle ULTRA Azure/Азур 180x200 см, Замовлення №630

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Ціна актуальна, товар в наявності. Інформація по доставці та оплаті на сайті актуальна. Оформили та доставили швидко. Надали чек на замовлення. Все по чесному, рекомендую продавця!
Відповідь представника «MORFEY.UA»
Щиро дякуємо Вам за відгук, Світлано)) звертайтесь до нас ще, будемо раді))