Алексей не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Vitalij03 не рекомендує цей магазин
12 лютого 2022

Купив: Bosch SMS68MW02E

Відповідь представника «Siemens.net.ua»
Вы указали что купили Bosch SMS68MW02E. Наш магазин не продает такой товар. Вы нас перепутали с другим магазином.
Ми замовили у цьому інтернет-магазині Siemens SN258W02ME і оплатили завдаток 2000грн, після цього менеджер повідомив,що товару не має в наявності і запропонував Bosch SMS68MW02E. В результаті ми отримали фальсифікований товар невідомої моделі.
12 лютого 2022 Відповісти
Kuzma Petrenko рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: Siemens SR 65 ZX 23 ME

Заказ выполнили вовремя, все документы к технике предоставили. Продавца могу рекомендовать.
Mrchkdm рекомендує цей магазин
8 лютого 2022

Купив: Встраиваемая кофемашина SIEMENS CT 636 LEW1

Покупала здесь для офиса данную модель кофемашины. Порадовала доставка быстрая. Все остались довольны
Ks09Gr рекомендує цей магазин
8 лютого 2022

Купив: SIEMENS HB634GBS1

Навіть прискіпатися ні до чого. Все на рівні. Окреме дякую продавцеві за пораду стосовно вибору. Ви сто відсотків були праві. Магазину максимальна кількість зірок.
Олена Микульчин не рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Купив: Посудомийна машина Siemens SN258W02ME

Відповідь представника «Siemens.net.ua»
Сейчас 01.02.2022, ваша покупка была еще в сентябре 2021 года. Мы вам давали официальный ответ, что готовы заменить товар на аналогичный.
Не обманюйте про можливість повернення, чи обміну товару у цьому магазині, адже це не правда. Я щоденно з першого дня купівлі посудомийної машини спілкувалася з менеджером магазину і він відмовлявся приймати товар, хоча це порушення Закону Про Права захисту споживачів, так як перше звернення було через п‘ять хвилин після купівлі, а перше письмове звернення через чотири дні після отримання товару 29.09.2021р. Жахливий продавець!!!
2 лютого 2022 Відповісти
Настя Терещенко рекомендує цей магазин
14 січня 2022

Купив: SIEMENS EH675FFC1E

Благодарность за быструю доставку, реально выручили по времени! Качество отличное, все без повреждений. Модель соответствует описанию на сайте, все документы на месте.
Оксана Козарчук рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Купив: SIEMENS HF 24G541

Долго созваниваться не пришлось, взяли трубку с первого звонка. Уточнила вопросы по гарантии и доставке и оформили товар. Привезли все через два дня, в выходной день,как и просила. Спасибо.
Nastya Pasichnik рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Купив: Siemens WM14N26EPL

Просили быструю доставку и продавец не подвел. Магазиннным сервисом и качеством товара остались очень довольны. Рекомендую.