ManneRik рекомендує цей магазин
1 жовтня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F4 8/256GB Night Black

Норм магаз :)
Відповідь представника «Kokos»
ManneRik, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Михаил Аскеров рекомендує цей магазин
22 вересня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/256GB Phantom Black (SM-S901BZKG), Замовлення №148017

Отличный магазин,всё быстро и профессионально.Желаю успехов в развитии .
Відповідь представника «Kokos»
Михаил Аскеров, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
DikiyJon рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 5 12/128GB Storm White, Замовлення №Ac 12346

Приємний персонал ціни відповідають заявленим на сайті все оформив швидко без лишньої води
Відповідь представника «Kokos»
DikiyJon, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Юрий Задачин не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 серпня 2022

Хотів купити: Смартфон OPPO Reno7 5G 8/128GB Starry Black

Сподобалося: оформлення замовлення

Оказалось что такого товара у них не существует и надо купить другой на 30% дороже. с 256GB
Со мной связался магазин и уладили ситуацию. Надеюсь больше таких проблем у них не будет.
11 серпня 2022 Відповісти
Владимир Иванов рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128GB Atlantic Blue, Замовлення №147170

Все дуже оперативно та професійно. Зателефонував, менеджер абсолютно компетентна, відповіла на всі питання, знає характеристики і комлектацію смартфона (чого не скажеш про Алло), оформила замовлення, прийшло СМС підтвердження, зателефонував кур'єр, через три години телефон був у мене (доставка по Києву від магазину, усього 100 грн.!). Телефон - те на, що сподівався. Магазин рекомендую!
Михаил Яворский рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 8/256GB Graphite Gray, Замовлення №147090

Получил смартфон очень быстро;в среду вечером заказал на сайте в Пятницу в обед уже забирал с отделения Новой почты в Одессе.Спасибо за оперативность)
Відповідь представника «Kokos»
Михаил Яворский, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Паша Яценко рекомендує цей магазин
28 червня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10 6/128GB Carbon Gray, Замовлення №0000146411

Все супер, сервіс на найвищому рівні. Рекомендую
Відповідь представника «Kokos»
Паша Яценко, Дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Denis Vasilenko рекомендує цей магазин
22 червня 2022

Купив: Sony WF-1000XM4 Black (WF-1000XM4B), Замовлення №0000146335

Максимально доволен работой магазина и его сотрудников. Утром заказал, в обед получил. Все быстро, коммуникация отличная. Цена минимальная на рынке. Рекомендую.
Відповідь представника «Kokos»
Denis Vasilenko, Дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Миша Набокин рекомендує цей магазин
16 червня 2022

Купив: Смартфон UMIDIGI Bison Pro 8/128GB Storm Grey, Замовлення №146090

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Швидко зв'язалися. Наступного дня відправили. Чомусь на сайті було 2 пропозиції на мій товар з різною ціною (різниця 300 грн). Я заказав за меншу, але по факту прийшла більша. Але не важливо. Не настільки велика різниця. Товар прийшов вчасно, відповідав замовленню, був справний. В процесі доставки сервіс відповідав на мої запитання, але не дуже швидко. Не критично. В принципі, магазин рекомендую.
Відповідь представника «Kokos»
Миша Набокин, Дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos! P.S. Можливо ви не врахували послуги нової пошти, бо Вам відправили той телефон, який ви замовили)
Анастасия рекомендує цей магазин
15 червня 2022

Купив: Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB Mint Green (Global Version)

Быстро связались, вежливый менеджер все уточнил. Отправили в тот же день. Покупкой довольна, спасибо!
Відповідь представника «Kokos»
Анастасия, Дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!