Агент 007 рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Купив: Airpods 3

Сподобалось все. Сьогодні замовив - сьогодні і забрав. Видача заняла 2 хвилини. Повністю оригінальний товар. Все ок. Продавці молодці, а менеджер дівчина - найкраща!
Відповідь представника «Kokos»
Агент 007, Дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Ярослав рекомендує цей магазин
7 червня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A52s 5G 6/128GB Awesome Black (SM-A528BZKD)

Купую в цьому магазині не вперше. Після замовлення на сайті мені зателефонував менеджер для уточнення деталей щодо замовлення. Наступного дня вже забрав замовлення. Ввічливість працівників магазину та сервіс приємно вразили. Рекомендую.
Відповідь представника «Kokos»
Ярослав, Дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Мишка Мошковский не рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Купив: Samsung Galaxy S21+ SM-G9960 8/256GB Phantom Black, Замовлення №138107

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Купив телефон Samsung Galaxy S21+ із гарантією 1 рік. Відслужив 8 місяців. Просто зненацька вимкнувся. До тех підтримки додзвонитися неможливо було. Зателефонували самі, коли я зробив фіктивне замовлення на телефон за 30 000+ грн. Привіз телефон по гарантії. В гарантії відмовили, проте це 100% гарантія (брак екрану). Зі мною ніхто не зв'язався, коли я вдруге залишив відгук. .
Юлия Кубрак рекомендує цей магазин
28 травня 2022

Купив: Смартфон realme 9 Pro 8/128GB Midnight Black

Всё супер! Компетентный и вежливый персонал, быстро связались, и так же быстро отправили товар) Покупкой и магазином очень довольна!
Відповідь представника «Kokos»
Юлия Кубрак, Дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Den Lipkovsky рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 травня 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy A52s 5G SM-A528B 8/256GB Awesome Violet

ведро Пингвинов рекомендує цей магазин
23 травня 2022

Купив: Смартфон OPPO Find X3 Pro 12/256GB Gloss Black

До обіда 19 травня замовив телефон, 20 травня вже отримав його на відділенні Нової пошти, це при тому що телефон зробив свій шлях від Київа до Харкова. Оформлював через дівчину оператора по телефону, був вражений оперативністю оформлення, в цей складний час ввічливість і чемність досі в моді. Звісно я задоволений двічі, телефоном і сервісом
Відповідь представника «Kokos»
dyoka dyokas рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Купив: Смартфон OnePlus Nord 2 5G 12/256GB Blue Haze, Замовлення №145375

Відповідь представника «Kokos»
dyoka dyokas, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Владимир Сидоренко рекомендує цей магазин
6 травня 2022

Купив: Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/64GB Grey Global, Замовлення №145057

С опозданием пишу отзыв, но кратко: заказал смартфон 13 апр. на сайте, менеджер оперативно связалась со мной, обговорили все нюансы и 15 апр. получил товар на Новой Почте. Молодцы. Удачи магазину. Так держать!
Відповідь представника «Kokos»
Владимир Сидоренко, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Оля Гусар рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 9 4/64GB Grey

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Не первый раз делаю заказы на Кокос. В этот раз покупала телефон на подарок, был недостаток в том, что на сайте нельзя сравнивать характеристики товаров, приходится много щёлкать между ссылками, что бы сравнить. По поводу сервиса в офисе магазина, во время обслуживания, были не совсем приятные вопросы, но они решились.
Ristro рекомендує цей магазин
17 лютого 2022

Купив: Oppo a73 5g 8/128 neon, Замовлення №143753

Все прошло отлично
Відповідь представника «Kokos»
Ristro, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!